Skocz do zawartości

CR vs YZ


TIJO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z gory zaznaczam ze wszystkie wypowiedzi na temat cr sa mojego ojca .Ledwo wyjechal zaliczyl glebe opona motocros ixo 7sdo niedawna jezdzil na mitasach i mowil ze lepiej trzymaly na sniegu zaznaczam ze zadnych kolcow itp nie ma.Przedtem mial yz 125 po przyjezdzie mowil ze cr mu bardziej lezy choc nie ma takiego dolu jak yz to w gornych yz wymieka cr to jak wsciekla osa w gornym zakresie nic jej nie zatrzyma wyrywa ciagle do przodu gora nie gora na marginesie wspomne ze tereny mamy nie byle jakie prowadzenie i zwrotnosc porownywalna choc z przewaga dla yz dlatego ze reaguje szybciej na manetke gazu :buttrock:konstrukcyjnie mowil ze cr jest bardziej zbita chyba chodzi o sztywnosc ramy itp hamulce niby te same od nisina i w cr i yz ale yz stawala jak wryta a cr pyta :co odemnie chcesz. stary mowi ze h... nie klocki w niej sa.zagladalem ale jakies bez firmowe tylko symbol tt2 cos tam h2 to pewnie dla tego.Spalanie na kozysc cr ale to pewnie kwestia ustawien gaznika choc teraz zima ale cr mniej spalila.Skrzynia pracuje cicho ibez zaciec ,latwo znalezc luz w yz gorzej.Zawieszenie bez problemowo wybiera nierownosci moglo byc troche twardsze ale to chyba wina uszczelniaczy olej mu wylecial po dwoch chopkach ,yz to meczyl fest i nic sie nie dzialo a tu taki pech .Ogolnie to jest zadowolony i nie zaluje zakupu do yz juz nie wroci .Mowi ze ten ladnie wyglada a czasami tez sie trzeba pokazac miedzy ludzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena twojego ojca jest trochę niesprawiedliwa, zachwala on CR z roku 1999, a YZ była z roku 1992, czyli te motocykle dzieli 7-letnia przepaść, w której z każdym rokiem wprowadzano różne ulepszenia i modyfikacje mające na celu udoskonalenie sprzęta, nieuważasz, że szanse są nierówne? Niech ojciec przejedzie się na YZ z roku 1999, wtedy będzie mógł dokonać subiektywnej oceny i porównac te dwa motocykle :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ojciec przejedzie się na YZ z roku 1999' date=' wtedy będzie mógł dokonać subiektywnej oceny i porównac te dwa motocykle Wink[/quote']

To wtedy dojdzie do wniosku że Yz jest lepsza. Modele 03-05 w setach byłu uznawane za wzorce pod względem silnika. Honda ma tą przewage, że jest trwalsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niech ojciec sie przejedzie na mojej YZ z r.2000 to zobaczy jednak mogl kupic yamahe" :) Wielka czworka to moim zdaniem gwestia gustu a reszta zalezy od umiejetnosci kierowcy, takze jak sie ojcu podoba czerwony bardziej od niebieskiego to tylko jego gust. Ja zawsze czulem "milosc" do niebieskiego a ze yamaha jest niebieska to tez wybralem ja jako wybranke mojego zycia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...