Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_mrgreen: hehe Zbyhu Twoją Hanię to moge za darmo pucować bo ona i tak zawsze się świeci jak psu jajca :icon_mrgreen: :buttrock: :rolleyes:

 

AAA i byłbym zapomniał !! :biggrin: jadą ogólnie jakieś kobiety na Węgry :icon_mrgreen:

 

PoZdRo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jadą kobiety ??? Browar jeszcze Cię trzyma po Rybolu ? :icon_mrgreen:

Poczytaj uważnie dwie ostatnie strony :rolleyes: , ale ponieważ dzielnie walczyłes to Ci podpowiem: przynajmniej 3 lub cztery. Ale nie licz za bardzo :biggrin: Jadą z obstawą.

Hehe, jeszcze to winko odpracujesz w polu :buttrock:.

Szmata, wiadro i bedziesz sprzety pucowal :icon_mrgreen:

No widzisz Zbyhu ... o tym nie pomyslałem. A jak się dobrze przy chromach sprawi to i okowitki antałek dostanie w nagrodę. A i paliwka się kapnie do baku :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROT

 

Przy Dragu to trochę jest do polerowania nie zaprzeczę :biggrin:

Teraz jak V-Stroma myję to prawie się nudzę :icon_mrgreen:

 

Browar

 

Kobiałki co prawda jadą zajętę ale tak się akurat składa że znam taką jedną załogantkę co za miejsce na plecach by się do benzynki dorzuciła.

 

Co prawda ona jest z Wawy ale pogadać można jak chcesz.

Nie wiem czy za późno już nie jest ale mogę popytać

 

 

EDIT:

Qrdę ja już niedowidzę - Browar z plecakiem jedzie heh - ale nic

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Pietra

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: hehe no ja juz mam kobiete i jadę z nią :buttrock: ... ale tak pytam, zeby mieć orientacje w sytuacji :icon_mrgreen:

 

A jeśli chodzi o Adu to może PGR by ją zabrał bo ma miejsce chyba :rolleyes: :icon_mrgreen: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

własnie dostełam maila ze sklepu internetowego ze tank baga nie bedzie do pt. więc nie mam się jak spakować razem z ,,plecaczkiem'' więc b.chetnie skorzystam z przestrzeni bagażowej :biggrin:

Edytowane przez slony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdobędę drugą połowę kasy to także z chęcią się wybiorę na zwiedzanie Węgier :) Kilku moich kolegów też wyraziła aprobatę podłączenia się pod grupę "goorkową".

 

Dojechalibyśmy w sobotę, tylko właśnie też prosilibyśmy o godzinę spotkania i miejsce spotkania :P

Czy godzina 12 odpowiadałaby panom imprezowiczom, o miejscu zbiórki się nie wypowiadam, bo nie znam Węgierskiej Górki (wiem jedynie jak dojechać do tego pensjonatu gdzie był PGR Treffen :D ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Adu to może PGR by ją zabrał bo ma miejsce chyba :clap: :clap: :clap:

 

To bierzemy namioty i konserwy :P :D :clap:

 

A Adu co "ma męża, co lubi tygrysy" ???? Dlaczego nie chesz wziąć Adu ??????????? Egoisto !!!!

 

 

mam male pytanko gdzie mamy sie zjawic w Gorce

jakis adres na ktora godzine

 

 

Dojechalibyśmy w sobotę, tylko właśnie też prosilibyśmy o godzinę spotkania i miejsce spotkania :clap:

Czy godzina 12 odpowiadałaby panom imprezowiczom, o miejscu zbiórki się nie wypowiadam, bo nie znam Węgierskiej Górki (wiem jedynie jak dojechać do tego pensjonatu gdzie był PGR Treffen :) ).

 

Sprawa prosta. Jadąc od Żywca na Zwardoń wpada się do Węgierskiej Górki. W Węgierskiej Górce jest jedna główna ulica. Są jedyne światła. Parę metrów za światłami po lewej stronie znajduje się pizzeria z parkingiem. Proponuję godzinę spotkania najpóźniej na 11.00. Wiecie jak jest ... i tak będzie obryw 1,5-godzinny :clap: Proponuje się stawić motocyklem już ZATANKOWANYM POD KOREK. Jest nas dużo ! Tankowanie zbiorowe na początęk wyjazdu to niepotrzebna strata czasu. (Pizzeria jest przy Orlenie). Nie sposób nie trafić.

Taka jest moja propozycja, chyba , że PGR chce żeby mu chatę spalić na dobry początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D heh PROT ja bym bardzo chętnie wziął ADU :) :clap: ale juz jade z pleacaczkiem :clap: zreszta tak jak to napisalem!

 

A co do godziny spotkania to masz racje tankowanie wspólne nie ma sensu bo to zejdzie troche czasu a 11 to dobra godzina. Mi jak sie uda to przyjade w piątek wieczorem ale jeszcze nie wiem do końca :P

 

PoZdRo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wam powiedział że to o Adu chodzi? :D

 

Już się qrde nie mogę doczekać - moto śpi pod kocykiem a ja na delegacji w Głubczycach tkwię - nawet sobie pośmigać nie mogę

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...