Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Browar - ciężko będzie - z Goorki do Hajduszo jest około 500 a jeszcze mamy do Budapesztu jechać - będzie 1500km jak nic bo pewnie jeszcze na jakieś zwiedzanie się pojedzie

 

Pozdro

 

No co Ty?? Z Górki do Tokaju jest 360 ,potem 80 do Hajdu, a w sumie od Górki do Górki dokładnie 1000 :icon_biggrin: wg Michelina.

Lajcikowa jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

nie wiem czy jest sens się pchać do budapesztu na drożyzne :buttrock: :buttrock: :icon_mrgreen:

 

Jest. Chociażby po to żeby coś zobaczyć a to piękne miasto. Inaczej równie dobrze można zrobić 1000 km po najbliższym rondzie - winkle będą, asfalt wybierze się dobry a na spanie i posiłki można do domu zjechać... :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar wyluzuj - biorę linkę to raz. Mojemu kredensowi to rybka czy ciągnie coś czy też nie. Pali tyle samo.

Z górki zjedziesz na wyłączonym silniku to dwa. Ograniczysz wydatki na używki to trzy. My Polacy mamy taką przywarę, że do gardeł sobie skaczemy, ale spragnionego zawsze się napoi :icon_biggrin: :buttrock: to cztery. Więc optymizmu.

A co do Budapesztu to koledzy mają rację. Nie byłem ale uważam, że trzeba zobaczyć.

Co do katamarana ... z mojej strony już więcej nic nie mogę zrobić. Mishel niedobrym kolegą jest :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: spoko ! ja też myśle że coś się wymyśli !! w sumie jak ma być hardkor to bedzie :buttrock: :flesje: :flesje: :flesje: co do używek to slyszalem ze za 5 zł mozna 5 litrowy baniak kupic wina wiec o to sie nie martwie :flesje: a jak takie cos obale to mi sie juz jeść nie bedzie chciało :icon_mrgreen: wiec relax :flesje:

 

Mam nadzieje ze moto mi dojedzie tam i z powrotem :icon_biggrin:

 

PoZdRo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest. Chociażby po to żeby coś zobaczyć a to piękne miasto. Inaczej równie dobrze można zrobić 1000 km po najbliższym rondzie - winkle będą, asfalt wybierze się dobry a na spanie i posiłki można do domu zjechać... :icon_biggrin:

 

To może jak nie wszyscy chca jechac do Budapesztu zrobimy 2 grupy?

Najtańszy nocleg pokój 2 os za 2 os 29E,pokój 1os 1 os 20E,knajpa piwko ok.2-3E.

Poza tym ja wolałbym 100x uderzyć na chwilkę nad balaton niż kisić się w mieście.

Czy ktoś z chetnych na wyjazd myśli podobnie? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słony nad Balatonem też nie jest tanio.

 

Co do trasy przez Słowację to pozwólcie że przynajmniej pierwszymi 200 km ja się zajme :biggrin:

Jesli pojadę bo moje moto jeszcze nie jest złożone a przed wyjazdem musze zrobic test ride po tylu przeróbkach - inaczej się nie da....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma zaklepywania miejsc,, chcesz, nie boisz się = jedziesz :biggrin: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

a co do wypowiedzi Slonego to BEZ SENSU MOIM ZDANIEM DZIELIĆ GRUPE NA 2 CZĘŚCI :biggrin:

 

... są pewnie osoby dla których kwestia finansowa nie ma znaczenia, ale są np.tacy jak ja bidacy co jadą po kosztach i na hardkorze :icon_mrgreen: ale inni z tego co tu czytalem to rozumieją :banghead: i chwała im za to !!

Ja się zdaję na kolegów i wiem że mnie nie zawiodą, jak mi braknie na winko to dają łyczka ze swojego baniaka :rolleyes: :buttrock:

 

PoZdRo !!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...