Skocz do zawartości

co kupić do 30.000 zł ???


Gość TD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem też mailem taką opinię:

 

"nie kupuj japonca.motory i samochody napedzane ryzem to dziadostwo.duke albo nowe bmw 650 piekny cichy ,lekki naped przez pasek zebaty.kupisz zolte swinstwo to sie bede z ciebie smial.mnie cholera tlucze na moje trzecie suzuki,nigdy wiecej ryzowych motorow."

 

Ktoś jeździ na BMW F650 GS lub CS???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem też mailem taką opinię:

 

"nie kupuj japonca.motory i samochody napedzane ryzem to dziadostwo.duke albo nowe bmw 650 piekny cichy ,lekki naped przez pasek zebaty.kupisz zolte swinstwo to sie bede z ciebie smial.mnie cholera tlucze na moje trzecie suzuki,nigdy wiecej ryzowych motorow."

 

Ktoś jeździ na BMW F650 GS lub CS???

 

Stary jezeli ktos miedz kupil to zlota z niego nie zrobi.

Fakt bmw to dobre motory ale zorientuj sie w cenie moto i czesci.

A co do "ryzowych" maszyn to mam od 8 lat toyote corolle rok 1989.

1,3 litra i jezdze bez problemow za male pieniadze bo pali 6,5 l/100 km.

 

A ten gosc co napisal ta opinie to chyba niemcom reklame robi.

 

Zreszta porownaj ilosc salonow i serwisow z motocyklami japonskimi i niemieckimi...

to daje do myslenia..

I jeszcze jedno, czemu w niemczech jezdzi wiecej "ryzu" niz niemieckich "bauerow"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem też mailem taką opinię:

 

"nie kupuj japonca.motory i samochody napedzane ryzem to dziadostwo.duke albo nowe bmw 650 piekny cichy ,lekki naped przez pasek zebaty.kupisz zolte swinstwo to sie bede z ciebie smial.mnie cholera tlucze na moje trzecie suzuki,nigdy wiecej ryzowych motorow."

 

Ktoś jeździ na BMW F650 GS lub CS???

 

Ten kolo co to rozsyla to chyba jakis nawiedzony bo i ja dostalem podobnego maila!!! Pozdro Karlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary kup se zmielona VTR SP-1, polutujesz rame , dopasujesz cos od starej w-echy i bedzie cacko w stylu robionego na wlasna modle harleya!!

Bo jak ogolnie wiadomo prawdziwy motocyklista musi nadac indywidualny styl swojej maszynie no nie!!! Dobrze ci radze brachu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byly dwa motocykle ER-5, kierowca Liaza zdmuchnal je omijajac jakies inne auto, ktore ponoc mu wyskoczylo z podporzadkowanej, a co do prawa jazdy motocyklistow to nie wiem jak reszta przyjaciol Agnieszki ale Ona to faktycznie za dlugo nie miala, ale o co chodzi - to nie byla Ich wina i tu czas posiadania prawa jazdy nie ma nic do rzeczy. Mimo wszystko nie polecam jako pierwszego motocykla zadnego sportowego ani naked bika!!!! Koncze bo chce mi sie wyc!!!! :cry: Pozdro Karlik

 

Karlik do cholery o czym ty pieprzysz?! Dziku i Jagna zgineli za Zephirze. Iguana jechala ER-5. :( Fakt, Jagna miala ER-5, ale on stal wtedy w warsztacie czekajac na remont po dzwonie. Sorki, ze sie unosze, ale nie lubie jak ktos podaje przekrecone informacje.

 

A naked na pierwszy motocykl jest bardzo dobry. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

gdybym ja miał taki problem.........

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że TDM 900 byłby odpowiedni tyla że nówka kosztuje 38200 pln jak na dzień dzisiejszy :D :D ....

sam jeżdżę TDM ale 850 i sobie chwalę bałdzo wygodna bez awaryjna, no i ta linia ........ oj sam bym sobie nówencję kupił.... no cóż ale wszystko na gorące panienki i na kraty wódki poszło :( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...