Skocz do zawartości

co kupić do 30.000 zł ???


Gość TD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 30 tysiaków to mozna kupić niezle moto. Ja bym kupił KAWE ER-5 a za reszte poszedł na dziwki i kupił krate wódki.

 

O fachowa odpowiedz!!!! :) Ale nie Kawa ER-5, bo te modele sa przeklete, 1 czerwcza '02 w jednym wypadku na dwuch motocyklach tego typu zginely 3 osoby!!! W tym bardzo mi bliska Agnieszka!!! :cry: Pozdro Karlik

 

Ps. Kup wszystko tylko nie ER-5!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszalem Karlik o tym wypadku, zdaje sie ze TIR wymijając jakies auto poprostu naczepą zdmuchną te 3 motorki. Moj znajomek wiedział cosik więcej na ten temat i powiedział, ze oczywiście jechali oni na przecinakach, ale prawka to długo nie mieli (3-6 miesięcy). A kariery motocyklisy nie zaczyna sie od ŻYLETY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Suzuki V-Strom ? Albo mniejszy SV 650 - bardzo dobry do turystyki silnik, dobry moment przy niskich obrotach, nie trzeba za dużo machać biegami.

SV650 raczej odpada :) , bo chcę coś z owiewką. SV650S byłby dobry, ale chyba ma niżej kierownicę i nie za wygodną pozycję :(

V-Storm 1000 jest super :D ..........tylko, że kosztuje 43.300zł 8O :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czerwca w Zdzirarce zginely 3 osoby na 2 motocyklach Kawasaki: ER-5 i Zephirze. Jesli nie znacie szczegolow prosze uszanujcie pamiec tych ludzi i nie rozprzestrzeniajcie plotek o przekletym ER-5 i przecinakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość noise of death

na pocztaek chcialem powiedziec ze bardzo mi przykro ze znowu ktos zginal...

A co do tego moto jaki chcesz kupic to polecalbym Shadowa albo Maraudera a reszte kasy na upiekszenie tego sprzeta.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czerwca w Zdzirarce zginely 3 osoby na 2 motocyklach Kawasaki: ER-5 i Zephirze. Jesli nie znacie szczegolow prosze uszanujcie pamiec tych ludzi i nie rozprzestrzeniajcie plotek o przekletym ER-5 i przecinakach.

 

Szczegoly to ja znam bardzo dobrze!!!! Jak juz pisalem jedna z ofiar byla bardzo mi bliska Agnieszka :cry: !!! pozdro Karlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pocztaek chcialem powiedziec ze bardzo mi przykro ze znowu ktos zginal...

A co do tego moto jaki chcesz kupic to polecalbym Shadowa albo Maraudera a reszte kasy na upiekszenie tego sprzeta.

pozdrawiam wszystkich

 

O, tutaj sie z Taba zgodze!!! Nie ma to jak choppery i cruisery!!! Pozdro Karlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszalem Karlik o tym wypadku, zdaje sie ze TIR wymijając jakies auto poprostu naczepą zdmuchną te 3 motorki. Moj znajomek wiedział cosik więcej na ten temat i powiedział, ze oczywiście jechali oni na przecinakach, ale prawka to długo nie mieli (3-6 miesięcy). A kariery motocyklisy nie zaczyna sie od ŻYLETY.

 

 

To byly dwa motocykle ER-5, kierowca Liaza zdmuchnal je omijajac jakies inne auto, ktore ponoc mu wyskoczylo z podporzadkowanej, a co do prawa jazdy motocyklistow to nie wiem jak reszta przyjaciol Agnieszki ale Ona to faktycznie za dlugo nie miala, ale o co chodzi - to nie byla Ich wina i tu czas posiadania prawa jazdy nie ma nic do rzeczy. Mimo wszystko nie polecam jako pierwszego motocykla zadnego sportowego ani naked bika!!!! Koncze bo chce mi sie wyc!!!! :cry: Pozdro Karlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary polecam Tobie Suzi GSX 600F. Ja taka kupilem miesiac temu. Zrobilem nia dopiero 800 kilometrow, ale juz powoli zaczynam go chwalic. Moze na poczatku wyda sie tobie troche ciezki ale sie przyzwyczaisz. Moja suzi to 1996 rok i wazy 220 kilo, nowa bedzie lzejsza. A im ciezsze moto tym bardziej stabilne. No i sprawdzona technologia, malo awaryjna konstrukcja, malo pali przy jezdzie turystycznej a jak chcesz odkrecic to tez swoje pokaze. Idealny motor.

 

Jesli chcesz to mam na pececie artykul o tym modelu ale do rocznika 1997.

 

Pozdrawiam

Michal

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...