Skocz do zawartości

Bułgaria 2006 lipiec/sierpień


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pasuje -moze znowu w Rumuni bedzie jakis zlot motocyklowy ;)

Wycieczki tez mi pasuja - bo Bługaria to piękny i malowaniczy kraj ;) oczywiscie nie zamierzam zrezygnowac z ulubionych rozrywek czyli plaza i skutery , park wodny i lanserka bez kasków wzdłuz plazy od knajpki do knajpki na drinki i nocne pijaństwo :( generalnie wszystkiego po trochu - maximu emocji minimum snu :P - zreszta co to duzo planowac na miejscu bedziemy spontaniczni :(

Dodatkowe kaski odpadaja -przynajmniej ja nie zabieram

Ale został bym troche dłuzej np do srodylub czwartku a droga powrotna juz w miare szybko i do domu na sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE SPAMOWAC ;)  

 

ustalmy moze konkretnie termin bo musze sobie urlop zarezerwoawac...

 

lipiec czy poczatek sieprnia...

 

KONKRETY :?

 

U Mnie narazie nic sie nie zmienilo -bede mial wolne od 14 lipca do konca lipca i w tym terminie musimy sie zmiescic - byc moze uda mi sie przesunac o tydzien czyli od 22 lipca i załapiemy wtedy 1 tydzień sierpnia - ale to bede wiedzial w ciagu najbliższych paru dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już parę miesięcy temu czytałem wspomnienia z Bułgarii i z dziką radością bym się dopisał na Bułgaria:Reloaded - jak tylko wynegocjuję urlop :? - ale mam pytanie za 62500 USD: ponieważ do lata pewnie nie kupię sobie ZZR 1400, to czy zaistnieje podgrupa w której na trasie na TDM się utrzymam :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudn oocenic czy na TDM dasz rade- bo jak narazie do Bługari - szykuje sie niewielka grupa i chyba pojedziemy jedna grupa - Marlew na Bandycie 1200 Ja + mó jkumpel na Yamaha R1 , Kaka na CBR 900 rr i jeg okumpel na ZZR . Wiec podejzewam ze zostanie utrzymane temop z zeszłego roku - czyli doscy szybkie ale w granicach rozsadku - predkości w granicach 150-190 na normalnych drogach - natomiast na autostradach troche odkrecalismy 220 i wiecej . Wiec musisz sam sobie odpowiedziec czy TDM da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stworzycie druga podgrupe to nie ma sprawy - ale robiac dziennie po 700-800 k mciezko czekac za duzo wolniejszymi sprzetami - wiadmo ze czasami trzeba troche poczekac bo ktos został lekko w tyle - ale jezeli sprzety różnia sie tak drastycznie 9TDM a R1) - to ciezko zgrac predkośc- ale zawsze mozemy spotykac sie na postojach no i na miejscu - wycieczki nie sa to juz az takie odległości wiec można predkośc dostosowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...