Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ktos ma jakies doswiadcznie a butami Buse Racing:

http://allegro.pl/item535395020_biale_buty...ylko_u_nas.html

 

Ciuchy robia chyba niezle, ale o ich butach nie slyszalem.

 

 

Jak na moje oko zalatuja konkretnym chinolem. czytaj: kaszanka :)

 

Jesli chodzi o obuwie to jak dla mnie tylko alpinestars. no ewentualnie sidi ale to ewentualnie :)

 

Ktos ma jakies doswiadcznie a butami Buse Racing:

http://allegro.pl/item535395020_biale_buty...ylko_u_nas.html

 

Ciuchy robia chyba niezle, ale o ich butach nie slyszalem.

 

 

Jak na moje oko zalatuja konkretnym chinolem. czytaj: kaszanka :)

 

Jesli chodzi o obuwie to jak dla mnie tylko alpinestars. no ewentualnie sidi ale to ewentualnie :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam Sidi Vertigo i musze naprawde polecic owe buty!

+mega wygodne

+dobrze chronia noge

+Ulatwienie wsuwania nogi poprzez odciagniecie tylnej czesci buta(Tecno VR System)

+wymienne części obuwia"w razie co"

+jak dla mnie wygląd mimo że są kosmiczne :icon_razz:

 

Minusy:

-skrzypienie

-rozmiarówka?(Normalnie noszę 45 i takie zakupilem....na początku nawet nie mogłem zapiąć suwaka...po dłuższym użytkowaniu jest ok)

 

 

Gorąco polecam!! :notworthy: :notworthy:

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy są buty motocyklowe spełniające takie zadanie jak spodnie jeans/kevlar np firmy mottowear tzn zapewnienie ochrony przy cywilnym wyglądzie . Gdzieś czytałem że jest produkowane takie obuwie tylko nigdzie nie moge znaleść jedyne co znalazłem to PUMA Flat V2 ale to niestety nie mój przedział cenowy. Czy ktoś słyszał o takich butach i może polecić jakieś modele?

Pozdrawiam

Z cenami różnie, są np. Falco 899 Forge, SIDI Doha, SIDI Streetburner (wygląd mało cywilny, tyle że krótkie), Alpinestars F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dziękuje:) a czy one poza logiem firmy produkującej obuwie motocyklowe zapewniają jakieś bezpieczeństwo? Czytałem kiedyś że jessli nie ma się butów typowo motocyklowych to najlepsze są buty trekkingowe tzn takie do chodzenia po górach co o tym sądzicie??

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alpinestars smx 2 tez w miare cywilnie wygladaja ale osobiscie jazde w butach do kostki uwazam za malo bezpieczne.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi wlasnie przyszly buty sidi vertigo (niestety vertigo air nie produkuja w tak malym rozmiarze :( ) i mam nadzieje, ze beda sie super sprawowac, bo slyszalam dobre opinie :)

 

Na pewno będą się dobrze sprawowały bo to super butki :wink:

A swoją drogą to na ostatnim motobajzlu w Łodzi widziałem Sidi Vertigo w edycji specjalnie dla kobitek (małe rozmiary) z takimi fajnymi wzorkami . Nawet ładnie to wyglądało.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jeżdżę w Alpinestars Supertech R. Wbrew pozorom, zakładanie najpierw wkładki a później skorupy nie zajmuje 15 minut. Buty bardzo wygodne i sprawiające wrażenie dobrze chroniących podczas upadku - nie wiem, nie testowałem jeszcze:). Rozmiarówka jest taka jak być powinna - nosisz zazwyczaj 43, to rozmiar buta 43 jest ok. W lecie trochę ciepło w stopę, dlatego trzeba szybciej jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zapatruje się kolega na obuwie Daytona?

 

Na dluzsza mete nie mialem ale przy przymiarce nie zrobily na mnie zadnego wrazenia, a to ze wygladaja jak kalosze i sa cholernie drogie tak wiec mnie nie pasuja. fakt faktem nie jezdzilem w nich.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Daytony X-Spirit z Gore-Tex w wersji XCR nie przemakają mimo tego, że są perforowane :wink:

Sprawdzone podczas 2h godzinnej jazdy w deszczu... prób w wannie jeszcze nie było :icon_razz:

W lecie stopa jest sucha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Daytony to niema wyzszej polki, mozna podzelowac na nowo, ba, w razie zniszczenia jednago buta mozna dokupic tylko jeden. daytona to nie tylko firma ale i SERVICE. Ich buty srednio wytrzymuja 10 la, wiec i cena jest adekwatna do jakosci.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Daytony to niema wyzszej polki, mozna podzelowac na nowo, ba, w razie zniszczenia jednago buta mozna dokupic tylko jeden. daytona to nie tylko firma ale i SERVICE. Ich buty srednio wytrzymuja 10 la, wiec i cena jest adekwatna do jakosci.

 

:crossy:

 

To też właśnie dlatego zapodałem sobie pod choinkę Travel Stary GTX :)

 

A że nie są kolorowe, tylko całe "czorne" - to własnie mi pasi ;)

 

Fakt na kolorowy bike w stylu "plastik-fantastik" pewnie lepiej pasują kolorowe buciorki ;)

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi wlasnie przyszly buty sidi vertigo (niestety vertigo air nie produkuja w tak malym rozmiarze :( ) i mam nadzieje, ze beda sie super sprawowac, bo slyszalam dobre opinie :)

 

Mówisz i masz:

 

http://www.motonation.com/store/pc/viewPrd...&idproduct=3205

 

Coś 'ala' to, z tym ze wzorek był biały i chyba na bucie nie było tyle tego czerwonego koloru. Ale coś takiego.

 

Ps. próbowałem na PW, pierwsza wiadomość chyba poszła druga już nie (skrzynka zablokowana)

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Daytony to niema wyzszej polki, mozna podzelowac na nowo, ba, w razie zniszczenia jednago buta mozna dokupic tylko jeden. daytona to nie tylko firma ale i SERVICE. Ich buty srednio wytrzymuja 10 la, wiec i cena jest adekwatna do jakosci.

 

:crossy:

 

 

Z Daytona mam bardzo pozytywne skojarzenia jesli chodzi o jakosc, ale jesli chodzi o podejscie do klienta to juz inna bajka:/

Smigalem w modelu Urban GTX. Buty nawet po kilkuset km w deszczu nie wykazywaly najmniejszych checi przemakania i uratowaly mi stopy przy glebie, wiec jakos to najwyzsza liga! Z serwisem bylo juz gorzej... zniszczylem jeden but, wiec postanowilem odeslac go do producenta w celu naprawy. Po dogadaniu sie z importerem but poszedl, ale nie wrocil:/ i tak od dwoch lat czekam, a wszyscy odbijaja pileczke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...