Skocz do zawartości

FZS1000 FAZER jego wady i zalety?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem o krok od podjęcia decyzji czy kupić fzs1000 mam na oku super egzem. z niemiec ,totalna dziewica w pięknym malowaniu czarno żółta(nie wiedziałem ze takie wychodzą) przebieg 9.800 2003 nowy model z czarną ramą ! cena jest super bo po rej. wyjdzie jakies 22tys zł . Napiszcie prosze cos o osiągach i prowadzeniu tego 1000 bo na necie jest kupe teori a mało opinji uzytkowników! a to są najcenniejsze informacje !!!

DZIĘKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem uzytkownikiem, ale troche opinii czytalem ( W Brytania, Stany ) - motocykl bez wad.

Pierwsza seria z 98 / 99r miala przednie zawieszenie bez regulacji i z kiepskim malowaniem slaiderow, ale zmieniono to w 2000r i od tej pory bez problemow.

Motocykle maja za male przebiegi jeszcze zeby zaczely sie psuc.

Jesli chodzi o osiagi i prowadzenie to na poziomie troche strszych sportow o pojemnosci kolo litra.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza seria z 98 / 99r miala przednie zawieszenie bez regulacji i z kiepskim malowaniem slaiderow' date=' ale zmieniono to w 2000r i od tej pory bez problemow. [/quote']

 

Adamie, kiloFazera zaczeli produkowaac w 2001 roku...

To co piszesz to prawda,ale w odniesieniu do FZS 600 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, bo byly to opinie z forum brytyjskiego o Fazerze i moze jednoczesnie oceniali tam 600 i 1000.

W takim razie nie slyszalem o zadnych wadach 1000, a opinie co do jazdy beda roznily sie w zaleznosci od preferencji uzytkownikow.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, S16 - chyba o czymś nie wiesz, ale rodzi Ci się dziecko:

Jestem zmuszony pozbyc sie tego cacka (urodziny córeczki) nie jestem handlarzem sprzedaje moto bo musze!!!

Może lepiej sobie darować 1000kę na rzecz Rodziny... :?: :!: :buttrock: :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTEK córeczka urodziła mi sie 4m-ce temu!!!!! Ale udało mi sie przekonac żonke ze jak kupimy 1000 to przez kilka lat nie zmienie moto!!! i ogranicze sie do kilku wypadów w sezonie :) tym sposobem zamiast rozstania z moto bede miał 1000 na niedziele!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowy speech marketingowy "dla zony".

Jak kocha to uwierzy, ale jesli bedziesz ja stale zostawial z dzieckiem zeby polatac z kumplami, to szybko sie zbuntuje.

Jesli przed urodzeniem corki jezdziliscie razem to staraj sie ja rowniez zabierac gdy zalatwicie jakas opieke dla dziecka. Jezeli nie jezdziliscie razem to sprawa jest latwiejsza, ale dalej musisz dbac aby ona tez miala jakis oddech od dziecka ( np spotkania z kolezankami ) tak jak ty masz wypady na moto.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życie w związku (zwłaszcz jak sie pojawia dzidzius) to sztuka kompromisów (wielu) ale masz racje Adam ze żonka tez czasem musi dychnąc (bardzo cenna uwaga) moja zonka ma swją pasje którą tez ma zamiar kont. (pilotka wycieczek) więc kompromisów będzie duzo!!! ale powiem wam szczerz ze dziecko tak duzo zmienia w głowie motocyklisty (uzaleznionego) ze bez problemu będe w stanie ograniczyc sie na jakis czas do wypadów z kumplami. Przez pierwsze 3m-ce nawet nie pomyslałem o moto!!!

 

[ Dopisane: 12-01-2006, 17:13 ]

SPRZEDAłEM dzisiaj FZS6OO pojechało do Krakowa, 4dni od wystawienia ogłoszenia ;) ale uczciwie moge powiedziec ze Gosc kupił zajebiste moto i długo nim posmiga . Został mi tylko tłumik sportowy :) ale co tam w niedziele jade po LYTRA(1OOO)FZS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...