Skocz do zawartości

Spisali w sierpniu.Na ile ??


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc spisali mnei w sierpniu do swojego notesiku i podali tam tylko imie i nazwisko i imiona rodzicow-wiec czy w razie zatrzymania mnie oni beda wiedziec za co bylem zhaltowany(chyba maja system w ktorym umieszczaja dane) aha i kiedy znikne z ich ewidencji jesli juz mnie tam wklepali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem spisany w ubiegłym roku za... jazdę motocyklem bez włączonych świateł :P Poprostu zapomniałem sobie włączyć kiedy wyjeżdżałem z garażu. Pech chciał, że zatrzymał mnie pod moją szkołą i akurat była przerwa :(

Też jestem ciekaw jak wygląda sprawa ze spisywaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz kazdy bedzie pisal za co byl spisany i sie przekrzykiwal ze ja wiecej razy :roll: Byl juz o tym temat wiec skonczcie.

 

Więc spisali mnei w sierpniu do swojego notesiku i podali tam tylko imie i nazwisko i imiona rodzicow-wiec czy w razie zatrzymania mnie oni beda wiedziec za co bylem zhaltowany(chyba maja system w ktorym umieszczaja dane) aha i kiedy znikne z ich ewidencji jesli juz mnie tam wklepali??

Moge wiedziesz czy Ty sie przejmujesz ? Spisanie to normalne zjawisko i jak by w tamtym miejscu w godz w ktorej Cie spisali sie cos stalo to zostaniesz przesluchany itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu mialem zdjesta lampe z przodu bo to byla jakas tam droga taka piaskowa i chialem sprawdzic czy kluczyk dziala a klosza lampy nie zalozylem!!A teraz to przeciez nikt nie wie za co bylem spisany chyba z od wszystkiego maja oddzielna strne?Po prostu jak wyjezdzam na motoROWERZe to sie czasami peka ze jak mnie zatrzymaja to bede mniej mili jak bedzie ze juz cos na moto zrobilem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu mialem zdjesta lampe z przodu bo to byla jakas tam droga taka piaskowa i chialem sprawdzic czy kluczyk dziala a klosza lampy nie zalozylem!!A teraz to przeciez nikt nie wie za co bylem spisany chyba z od wszystkiego maja oddzielna strne?Po prostu jak wyjezdzam na motoROWERZe to sie czasami peka ze jak mnie zatrzymaja to bede mniej mili jak bedzie ze juz cos na moto zrobilem Rolling Eyes

spisuja kiedy tylko im sie zachce, nawet na rutynowej kontroli jak nic nie zrobiles i wszystko masz w porzadku. Jak by mieli za to zabijac to juz bym mial 14 zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??Chyba tylko zwiazane ze moto Question Bo przecież t oze jezdze bez lampy nie znacze ze kogos gwałce-chyba Embarassed Laughing Razz

nie, tam nie jest napisane za co a spisuja Cie bo zachowujesz sie "podejrzanie" lub cos w tym stylu. Wazne ze byles w tym miejscu i o tej godz . Jak by sie cos stalo to zostaniesz wezwany na przesluchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak bylo w moim przypadku: stalem z kumplami za remiza bo msza nudna i podjechali niebiescy mowiąc nam ze ktos dzwonil i mowil ze tu sie dzieje cos zlego :rolleyes2: i nas spisali. My sie zapytalismy po co to kiedy do rodzicow nic nie idzie, to oni "jakby sie cos na przyszlosc dzialo to bedziemy wiedzieli do kogo sie zglosic". Ja sie tym nie przejmuje bo tam spisali wieleeeeeeeeee osob, ktore sa napewno bardziej podejrzliwe ode mnie.

Po tygodniu okazalo sie ze to przez kumpli nas spisali bo podjechali na inna miejscowke i sie zapytali gdzie u mnie w dzielnicy mozna sobie spokojnie browara wypic i oni powiedzieli ze wlasnie za remiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...