Skocz do zawartości

simson sr51 zestaw tuningowy


Sikor_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie jesli zaloze w simsonie sr51 zestaw tuningowy sr60(cylinder, tlok glowica itd.) Powiadaja ze wyciagnie sie 9km 8) do tego gaznik bing, i Tłumik tuningowy S51 włoski. Czy naprawde jesli zaloze taki zestaw tuningowy otrzymam 9km ? Jaki by moglbyc v-max? Wszytsko mozna zobaczyc na stronce http://www.kemot.pl/simson.php?kemotSESSID...e54b2dba4d8f9c5

Dziekuje i czekam na odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiadasz ze klamia :>

jakby co taki jest opis

 

 

tuningowy Simson S60

 

 

Opis towaru:

 

W skład zestawu wchodzi tłok tuningowy z pierścieniami i sworzniem, cylinder, głowica. Wzrost mocy w Simsonie z 3,7 na 9 KM oraz prędkości obrotowej 5500 na 8500 obr/min. Wzrost mocy i prędkości obrotowej silnika został osiągnięty przez zmianę wielkości i położenia kanałów dolotowych i wylotowych oraz innej komorze spalania głowicy przy pojemności skokowej 60 cm3 i zachowaniu nominalnego tłoka tj. 41,00 mm. Zestaw nadaje się do natychmiastowego montażu do Simsona S60 oraz S51 i skutera. Korzyści - tuning silnika przez wzrost mocy użytkowej i prędkości obrotowej. Zalecana jest wymiana łożysk wału korbowego na japońskie KOYO 6204 C3 z teflonowym koszyczkiem - luz C3 jest kasowany przy dużej prędkości obrotowej i wysokiej temperaturze, teflonowy koszyczek zapewnia cichą pracę łożyska

 

[ Dopisane: 01-01-2006, 19:42 ]

a co myslicie o tym http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79065494

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już brać to tego Mausner'a. MADE IN GERMANY wkońcu. Jakiś wykresik z hamowni, w paincie chyba go sobie nienarysowali.... Widac że mają bardziej profesionalne podejście niż nasi rodacy... Dodać do niego ten włoski wydech, jakiś konkretny gaźnik od jakiejś japońskiej 80ccm i powinno chodzić dość konkretnie. Tak mi sie wydaje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z3USpiekny post taki tworczy :lol: miales kiedys simsona :?: bo chyba nie

0pLa tobie radze zrobic go na 70 ccm ja tak wlasnie bede robil.ale jak juz to bierz z kemotu sam bede bral z tamtad 70 ccm a 9 km to chyba jakies marzenie gdyz simek ma cos kolo 3 km wiec to jest trzy razy wiecej mocy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S51 ma 3,6 Km:P A te cylindry 60cmm to jest pic na wode;]Strasznie miekka tuleja:P to raz ciezszy tlok to 2 a kanaly takie same jak w 50cmm to3 tak jak strzalek mowi trzeba sie zająć kanalami dopiero;]Jak ja zlozylem wszystko na standart;]pousczelnialem i wgoole tez fajnie ciągnol naprawde:PAle jak sie zajolem kanalami przedewszystkim regulacją silnika a to jest chyba najwazniejsze to naprawde odczulem duzy skok mocy w porownaniu do poczatku pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam simka z zestawem 70'

i wiadomo jest silniejszy od inych simsonow i to duzo ale to nie jets moc jakas z kosmosu...

mam cylinder

gaxnik

mebrane

wypelniacze w wale

4 dodatkowe kanaly

 

Simek jedzie 80-85 ale czy to naprawde az tak duzo?? Za taka kase i tyle czasu... Moim zdaniem NIE. Lepiej poczekac i kupic prawdziwe moto.

 

Po zalozeniu cylindra mnie wazne 60 czy 70 napewno zmieni sie chrakterystyka - bedzie odczuwalna moc dopiero od wysokich obrotow. Na wolnych bedzie odczuwalnie slabszy od 50'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...