Skocz do zawartości

Jakie opony do CBR 600 F2??


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienic oponki na wiosnę w moimnowym sprzęcie - Honda CBR 600F2, obecnie mam Bridgestone Battlax BT... (nie pamiętam jak dalej), rozmiary 120/60ZR17 przód i 160/60 ZR17 tył co będzie najlepiej wybrać?

Nie będę zmieniał rozmiarów - chcę takie jak zaleca producent :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A czy przypadkiem te opony co masz to nie piszczą Ci często?

Kumpel ma takie same w F2 i nie jest z nich zadowolony do końca, chociaż żywotność mają niezłą.

Ja u siebie mam założone Michelin Pilot Road tylko że 170, wcześniej miałem Pilot Race 160. I na jedną i na drugą w ogóle nie narzekam, rzekłbym nawet że są extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najlepiej sobie chwaliłem Dunlop D 207 Race Replica, chociaz latałem tez na Pilot Sportach i Pirellich MTR 22 Corsa i tez uwazam je za super oponki. Nie polecam natomiast Metzelerów (oprócz nowych modeli Sportec itp) oraz Continentali !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem jeden zestaw - przod to byl diablo a tyl Battlax BT cos tam, a teraz mam na przodzie - Pilot i na tyle Battlaxa BT 54-R. Jakos sie pewniej czulem jak mialem diablo na przodzie, ale moze dlatego ze jak zmienialem na 2 zestaw to na tyl zalozylem wieksza opone 170 a tym samym wyzsza i podwyzszylem zawieszenie z przodu, takie ustawienie jest troszke bardziej turystyczne. Pozdrawiam

PS: co do Battlaxa duzo osob chwali, zwlaszcza za przyczepnosc w deszczu. Piloty sa takie sobie. Jestem bardzo ciekawy jak sprawuja sie te bardzo reklamowane Continentale CONTI-ATTACK. Za 1000 mozna kupic zestaw nowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

A czy przypadkiem te opony co masz to nie piszczą Ci często?

Kumpel ma takie same w F2 i nie jest z nich zadowolony do końca, chociaż żywotność mają niezłą.

Ja u siebie mam założone Michelin Pilot Road tylko że 170, wcześniej miałem Pilot Race 160. I na jedną i na drugą w ogóle nie narzekam, rzekłbym nawet że są extra.

Nie piszczą.

Są dosyć twardę, ale to nie opony sportowe tylko bardziej turystyczne. Do zamkniecia jeszcze troche brakuje, ale to nie z winy opon, bardziej z mojego zahamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...