Skocz do zawartości

Junak - ciac czy nie ciac - oto jest pytanie...


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak chcesz robic sobie na draga to tnij

Junak drag :) ;)

 

Co za pomysl? Junak to klasyk nie drag....

Nie tnij. szkoda baku. Malo tego sie robi. Zakonserwuj i trzymaj jak najdluzej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey juz wysylam zdjecia.. stary.. uwiez mi moj chlopak do tej pory choruje na orginalnego junaka.. a z tym sie roztac bo byl straszny zal

 

[ Dopisane: 8-1-06, 22:46 ]

student doszly zdjatka? jak cos to pisz na maila lub na gg, jestem ciekawa co powiesz.

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły. był z niego paździerz. a teraz niby drag, czyli z koziej d*py trąba... wiem że zawsze najłatwiej krytykować, ale junak tylko i wyłącznie w stanie orginalnym. jakoś tak mam. szacun dla zabytków. a na dragi/czopy/bobbery to sie dniepry nadajo :mrgreen: . pozdrawiam wild

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to zaden z junaka drag nie wyjdzie ani choper czy tam nawet betoniarka...tylko w oryginale posiada swoj urok. jakbym juz kompletnie zwariowal to przerobilbym junaka na cafe racer.

ale nie tam zadne cieie tylko poprzerzucalbym kilka rzeczy stad tam juz.

poki co sam mam 2 oryginalne junaczki i worek czesci i ani mysle cos z nimi robic w zlym kierunku :mrgreen: :mrgreen:

jak lapki`świerzbia do cieia to do pieca wsadzic na 3 min i przejdzie..... :lol:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wild - ja tez poprosze foteczki jesli mozna :)

[email protected]

wild napisał:

a jak chcesz robic sobie na draga to tnij

 

Junak drag

 

Co za pomysl? Junak to klasyk nie drag....

Nie tnij. szkoda baku. Malo tego sie robi. Zakonserwuj i trzymaj jak najdluzej!

Nie robie draga tylko jakies niewiadomo co pseudo choppero podobne i nie na bazie junaka tylko CZ :mrgreen: (wiec sie nie czepiac prosze ;) - fotki jak to narazie wyglada ew. na maila)

Topic dotyczyl baku i przekonaliscie mnie - nie tne (moto do ktoredo mial byc ten bak idzie do sprzedania). Jak mi sie bedzie kiedys strasznie nudzic to go najwyzej wyczyszcze i pomaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studet nawet dniepr sie na to nie nadaje:) ale jak byly nowe kola i kombcacje poprzednika to luz zostawilismy i zrobilismy na draga. powiem ze fajnie sie na nim jezdzilo i a pewno nie raz go wspomne mile. a myslales ze to byl nasz zamiar od poczatu, zeby przerabiac? nie.. nie bylo juz sensu.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze dniepry to jest potalna pomylka ukrainska i ich cala popieprzona konstrukcja to i ja wiem, ale mam dostac silnik (od wuja jednego..) za free po generalce do poskladania. wiec brac i sie nie zastanawiac- kiedys- moze zlozyc, chwilke pojezdzic i sprzedac.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...