Skocz do zawartości

mogę jeździć :D


madee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

madee

NIE POLECAM jako pierwszego sprzetu 600, nie bede sie rozwlekal dlaczego bo to wiadomo.. zdazaja sie wyjatki, ale badz baaardzo samokrytyczna i zapytaj samej siebie czy ty nim jestes?.. Pamietaj ze na wszystko przyjdzie czas na 600 tez, i nawet nie wiedziec kiedy zrobi sie za mala.. Pamietaj ze to szybciej sie rozpedza niz hamuje. Poćwicz na czyms spokoniejszym np GS albo CB.. Bardzo pozdrawiam i zycze wielu tylko milych przezyc na wspanialych sprzetach. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

sluchajcie, bardzo Wam dziękuję za wszystkie gratulacje i rady, które w tym wątku zamieściliście. Wiem jakie maszyny polecane są na pierwsze sprzęty, wiem też że SV-ka do ich nie należy. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że manetka gazu w tym motocyklu może bardzo kusić, ale może też kusić w GS czy innych sprzętach, a wbrew Waszemu przeświadczeniu, że GS może nie ma manetki gazu 8O :buttrock: też można GS-kę ładnie rozbujać, może nie do 200 ale te 150km/h pojedzie. A dla początkującego motocyklisty, który nie posiada doświadczenia, to już jest zawrotna prędkość. Więc czy zrobię sobie kuku na SV-ce czy na GS-ce... co to za różnica? :buttrock: Jak ma mnie coś przykrego spotkać to mnie to coś przykrego spotka, choćbym do końca życia jeździła tramwajem... Oczywiście będę starała się uniknąć przykrych zdarzeń :buttrock: To chyba tyle w kwestii mojego bezpieczeństwa :buttrock: W razie wątpliwość zapraszam na priv.

I bardzo proszę o powstrzymanie się od dalszego doradzania w tym temacie jakie moto na pierwsze, bo od tego są odpowiednie wątki na tym forum :buttrock:

 

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję za rady, troskę i przede wszystkim gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ż można GS-kę ładnie rozbujać' date=' może nie do 200 ale te 150km/h pojedzie. A dla początkującego motocyklisty, który nie posiada doświadczenia, to już jest zawrotna prędkość. Więc czy zrobię sobie kuku na SV-ce czy na GS-ce... co to za różnica?[/quote']

MADEE nie jest wazne ile sprzet pojedzie tylko wazne jest to ze SV na pewno cie zaskoczy moca a GS juz nie tak bardzo a przynajmniej bedzie latwiejsze do wyczucia i opanowania i TO JEST WAZNE!! a jestem pewien ze gdy SV zaskoczy moca to w ulamku sekundy z Twoim doswiadczeniem nie bedziesz miala absolutnie nic do gadania.. i mowie to bez najmniejszej zlosliwosci.. bardzo cie cenie za ambicje i za to ze wybralas motocyklowe hobby :)

 

[ Dopisane: 28-12-2005, 23:12 ]

ps. sora to byla ostatnia rada zlego wujka Acida.. ja naprawde tez szczerze trzymam kciuki za Was Baby!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...