Skocz do zawartości

weekend majowy- konkretniej...


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planowo w piątek wieczorem zbieramy się w Węgierskiej Górce ((okolice ŻYWCA :) ) Od Katowic do granicy na południu prosto jak w morde strzelił) . W sobote rano wyjazd przejście Zwardoń. Dalej Cadca Zilina... i lecimy sobie przes Słowację na południe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek jakie wolne 1-wszy jest w poniedziałek KOnstytucja gwarantuje Ci wolne trzeciego tez to drugiego sie przemsknij i masz 5 pieeeknych dni na yasssste :)

Konstytucja konstytucją ale ja pracuję w systemie zmianowym także zapieprzam świątek piątek ;) dlatego muszę trochę pogimnastykować się z wolnym :)

Możliwe, że na te Czechy w 3 motocykle będzie ode mnie wyprawa także też zapowiada się niczego sobie.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co lubią imprezy z dreszczykiem, mam zaproszenie na Białoruś.

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=38617

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sprostowanie...............

 

mogę sie podzielić moimi spostrzeżeniami na temat krymu...

predzej zarobisz nożem pod żebro na stadionie dziesiecioleci, niż cos Ci sie na krymie stanie, ze strony miejscowych nie musisz sie nic obawiać, gorzej jest z miejscowa policja, dlatego warto mieć troche dolarów w drobnych. Dotyczy to zarówno moto jaki auta.

Co do cen (byłem rok temu w kwietniu) za 6-7 dolców możesz mieć nocleg w prywatnej kwaterze i niezłe sniadanie (naprawde dobre, jeżeli luvbisz sery, jajka itd), Odległość może zniechecać ale wschód słońca nad odessą i widok stepów zrekompensuje chyba wszystko.

 

P.S. Jeżeli masz "wybredny" motoctykl daruj sobie, standardem jest benzyna 76 oktanów, o 90 albo wyżej mozesz pomażyć, co do ceny benzyny jest okoł 1,2 zł (nie wiem jak to teras wygląda)

Podstawową walutą są dolary, jak pokażesz hrywny to Ci wyśmieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w maju w finlandii będzie zaje***cie zimno...

 

 

A to ci kto powiedzial?? 8O Ja tam zaczelem sezon w zeszlym roku cos ok trzeciego kwietnia. Na 4 lata ktore tu jestem tylko raz trafilo sie tak ze nie mozna bylo jezdzic na poczatku maja.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że na te Czechy w 3 motocykle będzie ode mnie wyprawa także też zapowiada się niczego sobie.

 

No Boniek jak wypalisz z nami to już będzie 4.Na razie jest B12,XJ 900 i BMW r1150rt.Jeszcze Arek na cbr 900 rr chce jechać.Zmieniaj sprzęta i grzejemy na Czechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...