Skocz do zawartości

weekend majowy- konkretniej...


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

więc tak: 1wszy wypada w poniedzałek 3ci we srode... więc od piątku jest 5 dni wolnego... kawał czasu- i warto cos zaplanować...

 

pytałem znajomych ktorzy byli na krymie- mówią ze strach schodzić z moto... więc moze krym sobie podaruję...w maju w finlandii będzie zaje***cie zimno...

 

za to jestem zainteresowany naszymi najblizszymi sąsiadami- czechy, słowacja , litwa, łotwa - estonie też mi ktos odradzał,ale jak ktos ma swiezsze informacje niz sprzed 4lat to chętnie się dowiem...

 

z przyczyn osobistych najchętniej haczyłbym litwę-przejechac jej kawałek, a potem jechac w gorę... ale wszystko do obgadania... na litwie mam znajomych - którzy moze czegos sie dowiedzą dla mnie o potencjalnych noclegach, no i jeden nocleg superowy znam :evil:....

 

mam też jeszcze 2 potencjalnie zainteresowanych takim wypadem...

 

jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to widzicie?

 

Ja to widzę tak, że do maja jeszcze pełno czasu i ciężko mi w ogóle wyobrażać sobie co to będzie...zwłaszcza, gdy za oknem śnieg a Zuzia w najlepsze śpi w garażu i póki co ani myślę jej budzić :evil: I chyba nie ma sensu rozwodzić się na 5. dniową wycieczką na pół roku do przodu :evil:

Z doświadczenia wiem, że ilość chętnych do wzięcia udziału w wypadzie będzie odwrotnie proporcjonalna do czasu, jaki pozostał :evil: Myślę, że taki wyjazd trzebaby zacząć przygotowywać najwcześniej w połowie kwietnia, wtedy dopiero będzie można realnie coś powiedzieć... chyba, że przewidujesz np. jakieś trudności z załatwieniem noclegu w takim czasie. A tak w ogóle to super, że weekend będzie trwał całe 5 dni :evil: Ja być może razem z panną uderzę na jakiś spływ kajakowy, byliśmy w tym roku i było super... nie wiem jeszcze czy na moto, ale prawdopodobnie nie... a zresztą zobaczy się jesczze jakie będą plany, możliwości i na co będzie ochota :buttrock:

 

 

PS. Znaczy się, pytałeś to odpowiedziałem jak to widzę, ze względu na moje dotychczasowe doświadczenia związane z czasem niezbędnym do przygotowania wyjazdu, jak i zbieraniem ekipy na taki wypad... a tak w ogóle to oczywiście powodzenia życzę i oby wszystko jak najlepiej wyszło... zresztą kto wie jak to będzie, być może zgadamy się jeszcze jakoś w kwietniu w tej sprawie :buttrock:

 

pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pewnikiem i w tym roku na majowy weekend /moze nie koniecznie caly/ pojedziemy na Bialorus do Grodna na inaugurację motosiezona

Bylem rok temu i moge powiedziec tylko jedno - bylo kompletnie i totalnie odlotowo

 

Organizacja extra, impreza wieczorem takze

 

Goraco polecam

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend majopwy zbiera się spora ekipa nad Balaton i okolice pośmigać to magyarskich winklach.

 

PGRku tylko że okolice Balatonu są takie.... takie jakby trochę emeryckie - pełno starszych Niemców, spokój, cisza wino 2X droższe i 2x gorsze niż 200 km na wschód... drogi równe i proste zazwyczaj i pełno frędzli na drogach ;) a prawdziwi węgierscy motocyklisci spotykają się przez cały sezon na kampingu w Tokaju :notworthy::);) tam są i zakrety i wino i...... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Zawsze Balaton mozna przerobic na Tokaj jaki problem.. Wegry w jeden dzień sie myka od granicy do granicy 8)

 

[ Dopisane: Czwartek Styczeń 05, 2006 3:42 pm ]

pełno starszych Niemców' date=' spokój, cisza [/quote']

 

 

Czas to zmienić :twisted: :arrow: :notworthy: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełno starszych Niemców' date=' spokój' date=' cisza [/quote'']

 

 

Czas to zmienić :twisted: :arrow: :notworthy: :mrgreen:

Czyli można się spodziewać, że przemysł turystyczny na Węgrzech padnie ;) bo fryce pouciekają ;)

 

Ja się zastanawiam nad objazdem Czech. Problemem jest tylko wolne bo pracuję w systemie :/

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR

 

Konstytucja konstytucja a jak jest duze bezrobocie no nie podskoczysz.

 

Szef kaze ty musisz a nie podoba sie to do widzenia

I tak to juz jest

 

Albo dostaniesz wolne ale nie 2-go ale kiedy indziej

 

Pozdro

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiła się jeszcze jedna pomysła... po co jechać gdzies za granice skoro mozna w pl natłuc pare km...

 

pomysł jest tour de pologne mniej wiecej- dookoła po wewnętrznej ;)... w mysl zasady, ze za granice dopiero jak sie wszystko zobaczy na miejscu :>

 

ja jestem srednio za, polskie drogi niebezpieczne, dziurawe... źle oznaczone i debilni kierowcy... ale się jeszcze zobaczy w sumie... to tylko kolejny pomysł...

 

był jeszcze pomysł na włochy- od nas blisko- do swinoujscia i autobanem...ale to droga wycieczka a ja wolałbym cos tańszego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...