Skocz do zawartości

Mój motorower - Romet PONY


piasektt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o malowanie opon bialym mazakiem to dokaldnie wykonane bardzo fajnie sie prezentuje. nie widzialem jeszcze motorynki takiej, w ktorej pomalowane kole, tzn napisy na opopnach wygladalyby wiesniacko... ja bym podlal to ryzyko. koszt takiego mazaka to ok 20zl wiem bo sam kupowalem:P ale to jakis czas temu.

 

a ogolnie motorynka widac ze ladnie zrobiona. gratuluje.

wiem czym jest odpicowanie starego zloma to ladnego stanu.. ile to pracy i w ogole:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie bal na takim czyms jechac z normalnym cylindrem a Ty 60cc wrzucasz :evil:. Strach na kolkach :evil:... Ale i tak gratulacje za wlozony trud.
Jasne bo tEn cylinder Daje 3x wiekszą moc 8) 8) Heh Wkoncu Rama Jest przystosowana do tego silnika i mozna latać:evil: Ja mialem motorynke i to jest sprzet nie do zarzniecia jak sie dobze wszystko posklada i poustawia;D bylem mlody i glupi i liczyla sie tylko zacisnieta manetka do konca:DPOwiem wam jedyne co w niej zrobilem to zmienilem pierscionki po jakims czasie a tak to hulała:DNatomiast co do tego cylindra to zawiele niedaje 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ja nie kupowałem cylindra zmyślą żebym osiągnął nie wyobrażalną moc a dlatego że stary cylinder był już "zmęczony” to kupiłem 60 ale powiem wam ż byłem mile zaskoczony, odczułem nie znaczny przyrost mocy :evil: A po innych zbiegach motorynka naprawdę ładnie gada i jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem lepsza http://www.bikepics.com/pictures/244080/ Rwała aswalt

no tylko coś ci spod cylindra olej napie**ala' date=' poza tym co stożek w motorynce? :) i to wielkości całego gaźnika hehe

 

to nie tuning tylko lista żeczy która został wymieniona' date=' moja lepsza ![/quote']

no ok to ja też zrobie taką małą liste rzeczy które zostały wymienione:

tłok, cylinder, tarcze sprzęgłowe, wszystkie łożyska i simmeringi w silniku, tryby skrzyni biegów, cały nowy aparat zapłonowy, koło zamahowe, kolektor wydechowy, całe wnętrze gaźnika, nowiutkie koła, łożyska w kołach, wahacz, linki wszystkie, opony, dętki, ośki, reflektor przód, lampa tył, przełącznik, stacyjka, manetki, klamki, siedzenie, plastik (bagażnik), błotnik no i oczywiście cała robota włożona w malowanie trzema warstwami lakieru, szlifowanie itp.

I od tych 5 lat nie musiałem w niej robić nic grubszego a na prawde sporo na niej jeżdże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko coś ci spod cylindra olej napie**ala

o ile pamietam to to był nie przepalony olej z kolenka ' date='miałem zjeb*** gwint:P

poza tym co stożek w motorynce? i to wielkości całego gaźnika hehe

no a jak, jak tuning to z prawdziwego zdarzenia :mrgreen: :mrgreen: .pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...