Skocz do zawartości

pewien policjant - nadgorliwy hipokryta


Pawel-SV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jade sobie normalnie, legalnie, samochodem po mieście drogą dwupasmową, prawą stroną, równo z policyjną puszką. Widze przede mną że jakieś audi się wlecze no to wcisnąłem po gazie, wepchnąłem się przed policje, wyprzedziłem audi i zjechałem z powrotem na prawy pas. Zatrzymuje się na światłach, dojeżdża do mnie policjant. Ten na mnie trąbi żebym otworzył okno (koguta nie włączał) i zaczyna mnie opierd**ać przez okienko cyt. "Nie za szybko pan jeździ po mieście!? Takie manewry to wie pan gdzie może pan sobie wykonywać!?" po czym zamknął szybkę i odjechał skręcając w lewo z pasa przeznaczonego do jazdy na wprost!!!

 

Ożesz k**wa!! :evil: To jemu wolno wykonywać niebezpieczne manewry, a mnie nie!!?? To będzie mnie buc nadęty opier**lał przez okienko a za chwile sam nie lepiej robi!!??

 

Ale się zbulwersowałem...

 

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tacy to oni są jedni są walnięci a drudzy wporządku, heh ostatnio sobie wracałem piechotą(2 w nocy) do domu, byłem w innej wiosce, oczywiście miałem lampkę na głowie :evil:, i widze samochód, podjexdza, i widzę tę rejestracje HPP, to kurka domyśliłem, i sobie myślę no to fuck, ale bedzie... coż podjechali, ignorowalem ich ide przed siebie nawet nie potrzylem, i na szczęscie sobie pojechali, uff, nawet gdy znowu wracali tą sama drogą to już nawet nie zwolnili :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś bardzo podobną sytuację (wymijałam stłuczkę na drodze 3 pasmowej) policjant też mnie opierd... więc ja jego też. A że mordę mam niewyparzoną to pajac zamknął okno i pojechał dalej. W Polsce ludzie są przekonani, że policjanci to wszystko mogą i wszystko wiedzą - a to gówno prawda, bez przesady nie dajmy się zwariować, na takich gnojków też jest sposób i prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy policjanci mają poczucie wyższości ,myślą ,że im wszystko wolno.

 

policjant też mnie opierd... więc ja jego też.

:evil:

 

ostatnio u mnie w szkole byla policjantka z wąsami 8O :twisted: mysli ,że ma wąsy to może wszystko :mrgreen: :evil:

 

 

najlepiej mieć na szybie duży napis o treści: c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej mieć na szybie duży napis o treści: c

Ja bym nie radziła, lepiej nie drażnić. Z niebieskimi trzeba jednak po dobroci, bo jak się trafi na takiego bez "poczucia humoru" to można marnie skńczyć z dużym mandatem w kieszeni :evil:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko- ja znam przypadki ze policja wymieniła komus zarówkę w puszcze:P...

 

a ja dostałem mandat za przeklinanie zamiast za jazde pod prąd(zmienili organizacje ruchu przed dniem wszystkich swietych- a ja jechałem dzien wczesniej, na pamięć-z resztą jechałem jeszcze za kimś a za mną taksówka)... więc obyło sie bez punktów...

 

no,ale wiadomo - ludzie są rożni... trzeba być "luzak drops czujny jak ważka" obczaić z kim się gada i albo grzecznie i kulturalnie albo mniej grzecznie...

 

ps część ludzi idzie do policji dla władzy :evil: i na większość działa bardzo dobrze tytułowanie ich per 'panie władzo'- rosną w oczach i często w swej łaskawosci są gotowi puscic :evil:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej mieć na szybie duży napis o treści: c

Ja bym nie radziła' date=' lepiej nie drażnić. Z niebieskimi trzeba jednak po dobroci, bo jak się trafi na takiego bez "poczucia humoru" to można marnie skńczyć z dużym mandatem w kieszeni :evil:

 

pzdr @starte[/quote']

 

 

CH

Wstąpić

Do

Policji

 

 

Hrubieszów

Wschodnią

Dumą

Polski

 

 

CHowaj

Wino

Dawaj

Piwo

 

itd. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

co do policjantow

to jechalismy maluchem (ja jako pasazer)

nie zapiete pasy i zatrzymali nas i zaczynaja sie klocic ze nie mielismy pasow zapietych a my upieralismy sie ze mielismy zapiete ale odpielismy

tak po 5 min klotni pytaja sie ile mamy pieniedzy

kierowca mowi 3.90

na to policjant to bierzemy 3.90 i cichosza

a potem do sklepu pojechali

szkoda ze nie zapisalem numerow bocznych :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary puscili cie a ty jeszcze narzekasz skoro taki mądry jesteś to trzeba było powiedzieć, że zgłosicie próbę wymuszenia łapówki, a nie teraz pierd*lić coś o numerach bocznych....

 

P.S.:

Honor Wszystkim Dobrym Policjantom, Chowaj Wino Do Plecaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to policjant to bierzemy 3.90 i cichosza

szkoda ze nie zapisalem numerow bocznych :evil:

wiesz facet nie wiem po co Ci mogly byc te nr boczne ale jesli po to co mysle bo powiem bez zenady i bez konsekfencji na to ze jestes poprostu wielkim bucem i idiota to ze zrobiles przewinienie upieklo Ci sie tylko marnym 3.90 a Ty chcesz z tego robic afere ze Ciebie i kolege puscili ?plicjanci to tez ludzie jezdze bardzo duzo puszka (ostatnio na moto zatrzymali mnie 170 na 70 - bez mandatu) i wiem ze juz kilka razy moglbym oddac prawko ale nie oddalem pomysl dlaczego ?? Jak slysze ze ktos "dal" zeby sie uchronic od problemow a potem idzie i to zglasza to az krew mi sie gotuje... na takich "spoleczniakow" pomysl co bys tym zyskal ? ze policjantow wyje.... z pracy a tobie wpieprza za przekupstwo -to mozesz zyskac naprawde warto...

 

[ Dopisane: 27-12-2005' date=' 15:57[/i'] ]

ale widze ze jeszcze mlody jestes i chyba nie bardzow iesz co piszesz :evil: :evil: to jedyne normalne wytlumaczenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to policjant to bierzemy 3.90 i cichosza

szkoda ze nie zapisalem numerow bocznych :evil:

wiesz facet nie wiem po co Ci mogly byc te nr boczne ale jesli po to co mysle bo powiem bez zenady i bez konsekfencji na to ze jestes poprostu wielkim bucem i idiota to ze zrobiles przewinienie upieklo Ci sie tylko marnym 3.90 a Ty chcesz z tego robic afere ze Ciebie i kolege puscili ?plicjanci to tez ludzie jezdze bardzo duzo puszka (ostatnio na moto zatrzymali mnie 170 na 70 - bez mandatu) i wiem ze juz kilka razy moglbym oddac prawko ale nie oddalem pomysl dlaczego ?? Jak slysze ze ktos "dal" zeby sie uchronic od problemow a potem idzie i to zglasza to az krew mi sie gotuje... na takich "spoleczniakow" pomysl co bys tym zyskal ? ze policjantow wyje.... z pracy a tobie wpieprza za przekupstwo -to mozesz zyskac naprawde warto...

 

[ Dopisane: 27-12-2005' date=' 15:57[/i'] ]

ale widze ze jeszcze mlody jestes i chyba nie bardzow iesz co piszesz :evil: :evil: to jedyne normalne wytlumaczenie..

 

dokładnie, jak czasem czytam co ta nasza PL młodzież piszę to nie mogę :? . Albo w wieku 15 lat dają rady jakie moto kupić R1 czy CBR jeżdżąc komarem albo piszą straszne bzdety tak jak w/w post. Trzeba się wcześniej zastanowić albo jesteś społeczniakiem z pustym portfelem albo sobie radzisz i kombinujesz. Oczywiście to tylko moja uwaga i sposób myslenia, żeby nie było że namawiam do złego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do policjantow

to jechalismy maluchem (ja jako pasazer)

nie zapiete pasy i zatrzymali nas i zaczynaja sie klocic ze nie mielismy pasow zapietych a my upieralismy sie ze mielismy zapiete ale odpielismy

tak po 5 min klotni pytaja sie ile mamy pieniedzy

kierowca mowi 3.90

na to policjant to bierzemy 3.90 i cichosza

a potem do sklepu pojechali

szkoda ze nie zapisalem numerow bocznych :evil:

 

qrwa :lol: lepiej dac po 100zl od osoby i po 2 pkt karne niz 3.90, i jak tu oplaca sie byc dobrym?? jescze sobie zaszkodzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...