Skocz do zawartości

ryb...ol?


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam :lol: czy dla tych co są 1 raz na rybolu sa przewidziane jakieś atrakcje?? Pytam bo chiałbym sie przygotować i psyhicznie i fizycznie,mam rozumieć że kilka wejsciowek to musze ze soba przytargać coby ekipa zlem okiem nie patrzyla na żółtodzioba :lol:  

Prot od strony Rzeszowa to tylko chyba ja będe śmigał .

Weź skrzynie piwa i pół litra (na wszelki wypadek :twisted: ) a bydzie git! Czy sa atrkacje - stary, twoje zycie nabierzne nowego smaku, nic już nie bedzie tak jak wcześniej! Odtąd bedziesz mógł nosić zaszczytny tytuł ZJEBA :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Rybolu też byde pierwszy raz i nie wiem gdzie wcisne tą kratę piwa, bo pół litra przewiozę w sobie :D  :lol:

siemianowice

nie bój nic bedzie pacyfikacja reala i tam sie kupuje osprzęt

a z dostarczeniem to tyż ni problem do Virusa do bagaja sie pakuję :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie nadaje  :D Jakby ci się zepsuła to"bydziesz pchoł" :evil:

 

87 km. To by było z 4 dni pchania :lol:

 

[ Dopisane: 17-03-2006, 00:23 ]

Weź skrzynie piwa i pół litra (na wszelki wypadek :twisted: ) a bydzie git! Czy sa atrkacje - stary, twoje zycie nabierzne nowego smaku, nic już nie bedzie tak jak wcześniej! Odtąd bedziesz mógł nosić zaszczytny tytuł ZJEBA  :twisted:

 

To się nazywa miłe i przyjazne zaproszenie :lapagora:

 

[ Dopisane: 17-03-2006, 00:26 ]

Tak czy inaczej - hardcore'owo :evil:.

 

Chyba zacznę składać sprzęta do kupy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot od strony Rzeszowa to tylko chyba ja będe śmigał .

No ślepak jestem :D a znamy się przecież z innego tematu :evil: Lecę z Dębicy, gdzie mi szefostwo zimowisko urządziło :twisted: Jak będzie pora zgadamy się na PW, bo tu Zbychu spamerstwa nie znosi :mrgreen:

 

[ Dopisane: 16-03-2006, 23:32 ]

A tym gadaniem się nie przejmuj, spóźnimy sie godzinkę, a wszyscy będą juz leżeć nietomni. Rano się im wmówi co zechcesz. Prawda Zjeby ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra piwo upcha sie po sakwach, ze 3 flaszki za pazuche i jakos sie dokulam :lol: No chyba że z Protem gdzies po drodze ,znużeni jazdą zakosztujemy małe co nieco :lol: Hmm chyba zrezygnuje z plecaczka,niechciałbym by sie zraziła

A jesli masz mocna, to zasniesz na warstwie trupow .  

Tak czy inaczej - hardcore'owo

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę, chociaż nie wiem gdzie, kiedy co i dlaczego?  

p.s. Pojadę za Sosną

MAjoRe nic się nie martw z Wrocławia pomyka większa ekipa i na autostradzie zabieramy przelotowców także na pewno kiedyś tam dojedziemy. A jak bedziesz jechał od Sosny to z kilometr dalej ja się do Was dołączę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przybliżyć wam trochę charakter tej imprezy :twisted:

 

Łóżek jest mniej niż osób bawiących się, więc kto pierwszy ten lepszy :D , ew. jakieś kooperatiwy zostają lub wszędobylska podłoga (chociaż w stanie upojenia na to się nie zważa).

Ubikacji prawie brak - ale jest las dookoła i zalew, który jednakże nie jest umiejscowiony w zbyt dogodnym miejscu, zbyt blisko domków :P . Po kilku głębszych staram się :) już nie zapuszczać na molo :)

O prysznicach nie ma co marzyć, o ciepłej wodzie nie wspominając :evil:

Ogólnie jeden wielki burdel jest rano :mrgreen: :evil:

 

Więc jeśli wasze kobity nie są przyzwyczajone do warunków, nazwijmy to, polowych to lepiej zostawcie je w domu :lol: żeby się nie zraziły :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech.... ja pojadę na 50% :P :) :)

Po pierwsze mam akurat spoooooro roboty i całkiem możliwe, że będę w tym terminie służbowo w Szczecinie :P

Po drugie do tego czasu nie będę mieć jeszcze prawka..... Chyba, że ktoś mnie weźmie na plecki :D

 

 

Adu nie potrzebne Ci prawko :evil: ... mozesz o to zapytać kilku panów z brodą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar, qrna, rok temu Ci brak prawka nie przeszkadzal!!

 

 

...Ejj Zbyhu napisz jak mozesz o co chodzi z tym prawkiem bo nie kumam ??? :?

 

..ja napisalem tylko ze brak prawka to nie jest problem i tyle ?? hmmmm ... napisz bo sie zamotalem i nie wiem do czego pijesz :?

 

 

PEACE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...