Skocz do zawartości

ryb...ol?


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te pijoki ja rozumie ze PGR wasz przywudca duchowy, wroclawski ojciec-dyrektor :buttrock: :mrgreen: ale nie wymiekajcie! Wiecie kiedy jest maj... ? :? Zaglosowalem w akniecie za kwietniem, bo mi to bardziej pasi, jak przejdzie inny termin to tez przyjade. Ale jak przejdzie 23 IV to ten termin chyba tylko PGRowi nie pasuje, wiec nie pekać ino przyjzdzac! ;) :P :split:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broda a Tobie co Question Shreki za gryzienie konto skasował??

przestali liczyć posty w powitalni !!! :mrgreen:

Mnie tam każdy termin pasi - oprócz długiego weekendu majowego, ale to nie wchodzi w rachubę, więc nie głosuję. Jak będzie tak będzie. Kaśce też to wisi - więc Zbychu dolicz dwa głosy do najpopularniejszego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pijoki ja rozumie ze PGR wasz przywudca duchowy' date=' wroclawski ojciec-dyrektor Very Happy Mr. Green ale nie wymiekajcie! [/quote']

Kurna Zjeby nie chce sie powtarzac ale czy ktokolwiek z nas napisal ze nie przyjedzie dlatego ze Pgra nie bedzie??? :? Skonczcie juz ten temat bo to sie nudne robi - ja tez jestem za kwietniem i amen :P nera :!: :arrow: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pijoki ja rozumie ze PGR wasz przywudca duchowy' date=' wroclawski ojciec-dyrektor Very Happy Mr. Green ale nie wymiekajcie! Wiecie kiedy jest maj... ? Confused Zaglosowalem w akniecie za kwietniem, bo mi to bardziej pasi, jak przejdzie inny termin to tez przyjade. Ale jak przejdzie 23 IV to ten termin chyba tylko PGRowi nie pasuje, wiec nie pekać ino przyjzdzac! Buttrock Flesje Split[/quote']

 

A więc odpowiem na Twojego posta następująco:

ja na rybol jade napewno i to, że nie będzie pgr-a to mi to szczerze mówiąc wisi... żadnym naszym mentorem nie jest i uwierz, że się nie zgubimy bez niego...

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee wyluzować ludzie!! Spotkanie jest po to by sie cieszyć z nadchodzącego sezonu, by powitać nadchodzącą wiosnę i lato.

 

że się nie zgubimy
W niedzielny poranek wszystko jest możlie ;) ważne by się tradycyjnie znaleźć w Mac...Mac...jak mu tam?? kurna nie pamiętam

 

 

ja na rybol jade napewno
I tak trzymać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizujmy walki w kisielu :twisted: , aby stężenie antypatii trochę zmalało :P

 

A wszystko to przez co... przez święta Wielkanocne ;) w tamtym roku pięknie na początku kwietnia wypadły, więc Rybnik super wpasował się w środek miesiąca. A teraz ni w pięść ni w oko :? (kto te wielkie piątki i soboty ustala :buttrock: )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Po raz pierwszy w temacie i stad moje podziekowanie dla kolegow z Wrocka ze juz mnie zapisali :buttrock: Chetnie wybiore sie na slynnego Rybola :P

No coz... zawsze jest tak ze komus nie pasuje... jak mowi moj znajomy: "taka karma" :? Szkoda :buttrock:

Oby tylko pogoda byla juz normalna bo jak znowu widze za oknem snieg to mnie telepie ;)

Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełnia księzyca moja droga... pełnia  8)

Taaaaaaaa... jakimiś pełniami się zasłaniają, ale kto ich tam wie ;) - ustalili by jakiś jeden termin jak ma Boże Narodzenie, a nie taka loteria :P

A co tam, że Wielki Piątek wypadłby np. w poniedziałek, przeca to tylko nazwa :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...