Skocz do zawartości

AKCESORIA domowego pomysłu


Rekomendowane odpowiedzi

wpadłem na taki pomysł żebyscie pisali i pokazywali żeczy które wykonaliscie samodzielnie ,czyli adam słodowy zrób to sam w garażu.Ostatnio widziałem kolesia miał samodzielnie wykonane piękne osłony w kształcie płomieni na wydech ,zrobione z blachy ręcznie wycinane i polerowane załuje że niemam fotki .Cos pięknego ,a moze ktos z was zrobił cos fajnego jakiś gadzet pochwalcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Proponuje podgrzewane manetki zrobione domowym sposobem... Wlasnie zrobilem sobie takie w rusie. Kilka zwojow wolframowego drutu oporowego (dlugosc w zaleznosci od tego jaka temp. chce sie uzyskac)nawienietego na manetke, obszyte skora i do tego przelacznik i przekaznik... Calkowity koszt 10zl, kupilem tylko przekaznik i przelacznik pozostale elementy byly w garazu ;) Grzeje jak pieron - my sie zimy nie boimy :)

 

Pozdrawiam Storm007

XTZ750, MW 750, M 67, ETZ 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Storm007 mógłbyś dokłądnie opisać co i jak bo ja bym se takie coś wykonał ,jeśli masz to pokaż fotki

 

Tak jak napisalem wyzej. Kilka zwojow drutu wolframowego nawinietego na manetki(w moim przypadku drut o dlugosci 50 cm), podlaczone do aku po przez przekaznik. Na koniec calosc obszyta skura Zamiast drutu wolframowego mozna wykozystac spirale grzejna z suszarki, lub z piekarnika elektrycznego. Moc grzewcza wyszla mi w granicach 30W na reke.

 

Pozdrawiam Storm007

XTZ750, MW750, M67, ETZ150

http://www.bikepics.com/members/storm007pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie wymyślą do rusków.hehe. ale to jest niezły pomysł trzeba przyznać.Ja tam w zimę nie jeżdze bo nie mam takiej okazji, ale w ruskach oprócz podgrzewania manetek to ogrzewanie piszczeli jest zapewnione.Storm jaki ty masz akumulator<chyba 12v>?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...