Skocz do zawartości

SHL M17 Gazela - posiadacze


macbrus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Gazela - zwierzę z rodziny pustorożców, bardzo zwinne i szybkie, wyróżnione w grupie antylop ze względu na małe rozmiary, smukłą, delikatną budowę; zamieszkuje pustynie i stepy Afryki i Azji."

 

Czyż to nie jest idealny opis tego slicznego motocykla?! No, może miejce wystepowania nie to... :)

 

He, he a ja w koncu dopiąłem swego i dorwałem moja własna Antylopke. Inny egzemplarz niz ten o ktorym pisałem kilka postow wczesniej, ale jestem bardzo zadowolony. Moja zgrabna sztuka kosztowała mnie 120 złotych, razem z papierami ;) Niestety dorwał sie do niej jakis dzieciak i przerobił instalacje na akumlator z malucha i przemalował pedzlem na wiesniacki kolor. Silnik tez niestety do kapitalki. Liczy sie jednak to, ze mam ja pod kluczem i nie pozwole jej uciec. Kiedys pohasa, ale tylko pod moja kontrola ;)

 

Pozdro dla posiadaczy Gazel, Pannonii, Komarków, WSek, DKWek, Jaw. Mamy cos wspolnego! Podobne motocykle w stajni... ;P

Edytowane przez loopy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Może pora panowie na odświeżenie tego bardzo ciekawego tematu .

Ja równierz posiadam nawet 2 sztuki tego pięknego motocykla.Jedną mam w pełnym oryginale nawet z najdrobniejszymi szczegółami.Druga niestety uratowana z rąk łepków którzy używali ją wyłącznie dla przyjemności jazdy po polach.Ta bym nawet i odsprzedał albo zamienił za części do AVO albo SHL m04.

Oczywiście tą kompletną równierz mam zamiar w najbliższej przyszłości odrestaurować w 100% oryginale.Przydałby się do tego katalog części zamiennych i instrukcja obsługi.Na początku ktoś się chwalił że posiada.Byłbym bardzo dźwięczny za skany.Bo trzeba sobie pomagać bo cel jest szczytny a tym bardziej że jest to jeden z najciekwaszych Polskich motocyklów którego do dzisiejszych czasów zachowało się w pełnej oryginalności już bardzo niewiele.

A teraz pytanko do posiadaczy gazel czy ma ktoś schemat instalacji ale na stacyjkę o 3 przełożeniach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno do powiedzenia. Cieszę się bardzo że coraz więcej Gazel zostaje odnalezionych wyciągniętych ze stodół i piwnic albo uratowanych z rąk oprawców albo ze złomu. To bardzo dobrze bo jest ich naprawdę niedużo a dzięki nam może nie wszystkie ale może większość zobaczą z powrotem światło dzienne i może nawet wrócą do eksploatacji jako pięknie odrestaurowany już dziś zabytkowy motocykl.

Tym bardziej że jest to w dużej mierze nasz Polski polskiej konstrukcji motocykl może w bardzo małym stopniu wzorowany na innym zagranicznym. Ale mimo wszystko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołóemm Gazelowcy, a ja mam taka rame kompletna bez kół i silnika do wzieca za ...JEDYNE 50,-:-) zaopiekowałem sie nia jak stała na złomie ale nie jestem w stanie jesj zrobic:-(wiec jesli ktos cos to smiało:-)

 

Ja też jestem posiadaczem gazeli fotki i opis w podpisie strony.

Zrobię trochę reklamy.

Zapraszam na forum SHL:

http://www.shlka.fora.pl/index.php

 

A co do waszych gdybań kto kogo kopiował to powiem wam ,że wszyscy kopiowali angielskiego ariela:

http://www.motorbike-search-engine.co.uk/c...riel_leader.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jEST U MNIE KOMPLETNA GAZELA CHCE KTOS?

 

Ja bym ja przygarnął tylko problem jest tego typu ,że przesyłka będzie kosztować trzy razy tyle ile wołasz.

Mam juz taki problem, kupiłem na allegro żaczka za przyzwoite pieniądze tyle ,że teraz nie wiem jak ugryśc z przesyłką bo w tych wymarach nikt nie chce wozić ,a jak już ktoś sie zgodzi to za taka kasę ,że zwala z nóg.

A mam do niego prawie 700 km. W tych pieniądzach co krzyczą firmy kurierskie pojadę chyba sam ,zrobię sobie wycieczkę i przy okazji zwiedzę parowozownie w Wolsztynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...