Skocz do zawartości

Rx-Etx


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukałem ale sie nie doszukałem (jak był taki temat to najwyzej zostanie skasowany).Jakie są roznice pomiędzy etx a rx?Chodzi mi o zawieszenie,silnik itp.Zauwazyłem ze w niemczech jest bardzo duzo etx'ów i mała ilosc rx'ów.Dlaczego?Dzieki za odp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukałem ale sie nie doszukałem (jak był taki temat to najwyzej zostanie skasowany).Jakie są roznice pomiędzy etx a rx?Chodzi mi o zawieszenie,silnik itp.Zauwazyłem ze w niemczech jest bardzo duzo etx'ów i mała ilosc rx'ów.Dlaczego?Dzieki za odp. :)

 

Jeśli się dobrze przyjrzeć, to ETX 125 ma zbliżoną ramę, plastiki i zawieszenie do RX 50 z młodszych roczników. Przednie lagi sa bardzo cienkie, wahacz tylni również nie jest najgrubszy. Poza tym wydawało mi się że jest nieco cięższa od RX 125 którego miałem. Niestety przy masie ETXa (mówię o młodym roczniku) nie nadaje sie na tor bo zawieszenie dobija, a silnik oczywiście uzyska moc jak w RX ale dużym nakładem pracy i kasy.

Z tego co wiem ETXa można kupić z 99 roku za 1200-1300 EUR, ale za RXa z 98 chcą po 2500-3000 eur. Jaki morocykl taka cena :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Jest do kupienia na allegro rx 125 94 rok.Zastanawiam sie nad kupnem tego motocykla ale w najblizszym czasie chciałbym załozyc 160cc tak jak miał Kristi.Jak to jest z tymi zestawami 160cc?To jest na nicasylu?Ile takie cos moze kosztowac?Na www.motoscout.de widziałem rx po 1200 euro z 96 roku takze nie jest tak tragicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi zestawami 160cc?

Fajnie z nimi jest bo kucyków wiecej a i moment rośnie

 

To jest na nicasylu?

Tak

 

Ile takie cos moze kosztowac?

Nówka kupe kasy. tak na oko koło1,5 tys

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=76547084

O tą RX chodzi??Ona na allegro stoi już grube pół roku Laughing

Ale przynajmiej już z ceny spuściłł od wiosny :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chyba wołał 4500, potem 4100 i teraz 3900zł.Jeszcze chwile poczekać i 3tys będzie

Poczekam do konca aukcji i zadzwonie do niego moze zjedzie do 3500.

EnduroMax-wiem o tym ze rx jest na nicasylu seryjnie ale chciałem sie upewnic czy 160 cc tez.

Strzałek-mozesz podac jakąs stronke z takim produktem (najlepiej polską)

A ten rx stoi juz rok :)

p.s sposób docierania tego zestawy jest taki jak tłoka w crossówce?Czy trzeba przejechac iles tam km.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na takim cylindrze dużo rośnie spalanie :?: I jak jest z żywotnością :?: Wiecie ile RX waży, bo nigdzie nie mogłem znaleść :?:

Co ile km trzeba wymieniać tłok. Zastanawiam się między KDXem a RXem. Z RXem miałem doczynienia i musze przyznać że przyjemne moto. silnik mocny a zawieszenie bardzo dobrze wybiera. Co myślicie na temat tego porównania ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...