Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem tu nowy

 

gdzie w mtx-ie 50ccm moga byc blokady i co zrobic zeby jechal mi jakies 70-80 km/h (teraz jedzie 45 i nawet 5 wiecej nie pojdzie:/)

 

czy oplacilo mi sie wziac tego mtx w stanie idealnym, z roku 93 za 2000, ale bez papiera (zaginely u niemca, w planach mam rejestracje na sama)

z gory dziekuje za odpowiedz.

 

Za 2k bez papierów ..... a w dodatku z tego co mi się wydaje to w 93 r. to już dawno MTXów nie produkowali :icon_twisted: Poszukałbym na twoim miejscu ciekawszej ofert ....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć wszystkim jestem tu nowy posiadam honde MTX 80 (powietrze).

Mam równiez schemat eklektryki do niej jak cos to pisać na gg.

I równiez mam takie pytanko

Na jekie obroty według was powinien wchodzic MTX 80?

Mój dochodzi do 8tys. a potem to wyglada jak by była jakas blokada. czy MTX 80 mają jakies blokady, czy blokadą moze byc CDI w ukąłdzie elektrycznym. Pomózcie bo nieiwem czy to poprostu jest kwestia wyregulowania gaznika, przecież liczniki siegają az do 11 tys a wydaje mi się ze bez problemu powinien osiagac na luzie conajmniej 10tys. pomocy z góry dziekuję. jesli sie myle poprawcie mnie.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć wszystkim jestem tu nowy posiadam honde MTX 80 (powietrze).

Mam równiez schemat eklektryki do niej jak cos to pisać na gg.

I równiez mam takie pytanko

Na jekie obroty według was powinien wchodzic MTX 80?

Mój dochodzi do 8tys. a potem to wyglada jak by była jakas blokada. czy MTX 80 mają jakies blokady, czy blokadą moze byc CDI w ukąłdzie elektrycznym. Pomózcie bo nieiwem czy to poprostu jest kwestia wyregulowania gaznika, przecież liczniki siegają az do 11 tys a wydaje mi się ze bez problemu powinien osiagac na luzie conajmniej 10tys. pomocy z góry dziekuję. jesli sie myle poprawcie mnie.

pozdrawiam.

Srpawdz swiece najlepiej wymien na nowa albo stara wykrec i wez nad kuchenke i ja dlugo nad nia trzymaj az wszystko sie przepali :flesje: Wtedy powinien dochodzic do 11 tys bez problemu jak to jej wina :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprubuje tego ze świecą, Dzisiaj rozkręciłem gaznik, posprawdzałem czy wszystko jest na swoim miejscu i w jakim jest stanie, okazało się ze w dosć dobrym tylko jeszcze go dobrze oczyszcze.

ILE moze palic taki MTX 80 bo ja czuje ze mój to pali jak ciągnik, bardzo duzo, jak to wyregulować zeby mniej palił, bo gaznik hondy jest tak skonstrułowany ze jedynie moge się bawić regulacją iglicy przepustnicowej, a to nieiem czy tak duzo da. Pływak jest cały plastikowy wiec nic tam sie nieda zrobić.

Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos konkretnie ile pali taki MTX 80 chłodzony powietrzem?

Chciałbym jeszcze raz poruszyc temat dyfuzorów i koncówek.

Poniewaz chciałbym wykonac zabieg wybebeszania tych czesci, jak to zrobic, poprostu mam rozcinac dyfuzor?

Pomózcie prosze!

Edytowane przez KrukersRadek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o filtr powietrza: Gdzie można znaleźć do MTX 125 z 87r? Przeszukałem wszystkie sklepy internetowe jakie znam i jakie znalazłem w dziale "Gdzie kupić" i niestety nie ma. Czy ktoś może wie gdzie to dostanę w necie albo gdzieś w Warszawie? Ile powinien kosztować?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mtx 80

mam problem, chyba cos z obrotami, na 1 jest zrywny i szybko sie wkreca 2,3 tez ok- pozniej np na 4 juz go muli i trzeba długo czekac(jechac) zeby sie wkrecił na maksa na tym biegu, 5 i 6 jest to samo...

1,2,3 wrzucam szybko po kolei a na reszte sie jakos ciulowo zbiera...

w terenie to juz wogole nawet na 2 sie nie zbiera i jest słaby

 

co jest z tym nie tak?? cos z gaznikiem czy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o filtr powietrza: Gdzie można znaleźć do MTX 125 z 87r? Przeszukałem wszystkie sklepy internetowe jakie znam i jakie znalazłem w dziale "Gdzie kupić" i niestety nie ma. Czy ktoś może wie gdzie to dostanę w necie albo gdzieś w Warszawie? Ile powinien kosztować?

 

www.sklepmotocyklowy.pl

 

nr.katalogowy: mtx 125: 73900138 --- 46,0zł

mtx 125 R: 73916120 ---35,4zł

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...