Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam . Mam zamiar kupić honde mtx 125 . Mam pytanie czy owa honda ma jako taką moc? :) jeździł ktoś taką ? wiadomo nie lata to jak np cr 125 bo to w ogóle inne klasy ale mtx 125 coś w ogóle wyrywa na koło ? w teren się nadaje ? :) i wiece może ile to wgl KM ma ?

Edytowane przez wysepka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały temat masz o tym motocyklu :D

moc ok 18-20KM najsłabsza wersja bez zaworu wydechowego , około 24 z ATAC

 

nie nie nadaje się w teren i nie wyrywa na koło :laugh: co pytania :D ...........starsze dobre trwałe enduro mniej pali od dt ale jest słabsza , na koło pewnie ale może nie z gazu i na lenia tylko przy odrobinie techniki......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić za 1700 bez papierów ? Niby tłok wymieniony ale na jaki to nie wiadomo :D

 

I co lepsze honda mtx 125 czy za podobną cenę honda CR 80 tylko ze starą bo 85 rok . Bo chyba CR ma większą moc ?

Edytowane przez wysepka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał mtx -mniej wysilony sprzęt dłużej pojeździ i przyjemniejszy do lasu , cr będzie bardzo lekka ale maks moc przy 12 tys obr swoje zrobi z dołem i żywotnością :D

 

1700 moim zdaniem trochę drogawo widywałem często za 2kpln z kwitem.......tłok raczej chiński bo w PL wossner czy inny firmowy do tego motocykla jest nie do dostania , tylko że nie popadajmy w paranoje -taki prosty niewysilony silnik na tym polata , ja w xr600 mam tkrj i też jest ok....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kilka miesięcy temu próbowaliśmy z kumple rozkręcić stacyjkę w MTX 80 ,tak chyba tylko dla zabawy/ciekawości, no i skończyło się na wymianie i kupnie nowej.

Nie wiem od czego to zależało. Błąd w sztuce? Kumpel jest zaprawionym majsterkowiczem no i na MTX 80 jeździ już od 2/3 lat.

 

Także, jeżeli czujesz się pewnie, to próbuj.

Wszystko o motocrossie. Zawieszenie, tuning, regulacja, Szukiel:

http://www.szukiel.eu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapytam o gaźnik.

Jest tam taki grzybek za który sie pociąga, domyślam się że jest to ssanie. Czy on powinien sie jakoś blokować po wyciagnięciu? U mnie jak wyciągnę i puszcze wraca spowrotem a motor nie chce palić. Odpali jak wykręcę świece i podam górą trochę paliwa, wtedy zassie i już chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. a sprawdzałeś wszystko inne ? świece , filtr powietrza etc ? dysza myśle ma najmniej do gadania........

2. od hamulca ? można spróbować wylać wszystko , wyjąc wszystko co gumowe i grzać palnikiem obudowę jeśli jest za co jeszcze złapać ten odpowietrznik ....

3. elektryczny jest czy mechaniczny na linkę ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr jest czysty bo ostatnio go czyściłem i sprawdze świece a może to być spowodowane złą regulacją gaźnika lub coś z modułem.Obrotomierz jest elektryczny.

I mam kolejne pytanie

po odkręceniu pokrywy silnika lewej jest coś z dzwigienkom. Co to? Zdj w załącziku.

post-79155-0-46055800-1436886624.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam! Pilnie potrzebuje schematu elektroniki do Hondy MTX 80 rocznik 82. Dostalem ja jako moj pierwszy motocykl (oczywiscie do remontu) i ktos zrobil jesien sredniowiecza z instalacji elektrycznej... Nie przejmowalem sie tym zbytnio bo moto pali, ale fajnie byloby wiedziec co jest do czego :)

 

Z góry bardzo dziekuje.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...