Skocz do zawartości

po czym poznac ze tlok jest juz kiepski ???


PAWEL----B
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie dałem ciała

no ostro chlopak dales ciala,wiec jak nie wiesz to nie pisz.

 

PAWEL----B najlepiej jak masz w okolicy kogos kto sie zna na tym to wes cylinder, tlok, pierscionek i Ci elegancko zmierzy i poda wymiary tloka. Ja polecam Vertexa , sa drozsze od prox-a chyba z 50 zl. Ja za swojego Vertexa zaplacilem 380 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas chlopaki w klubie na 1 tloku przejezdzaja sezon bez szalenstw a jak ktorys ostro jezdzi to potrafi co 2 tyg zmienaic a jak sie przecholuje i nie zmieni sie tloka to potrafi sie rozsypac i balaganu narobic

 

dobrze piszesz, kolega w tym sezonie 12 tłoków zajeździł + 3 cylindry

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly wynik 12 tlokow :-) zasluguje sie mu miano kaciaza roku

 

[ Dopisane: 09-12-2005, 15:06 ]

co sadzicie o tlokach wiseco do 2t raz mi sie zdarzylo montowac taki do yz 125 totalna porazka jak dla mnie moto przejezdzilo jakies 20 h nedzna kompresja i przytarty pierscien a nie bylo mowy o szalenstwach w pewnym momencie pomyslalem ze podrobke mi wcisneli bo nie bylo firmy wybitej na tloku co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem proxa i tez nie bylo firmy na tloku tylko selekcja chyba ;) a 12 tlokow i 3 cylindry to chyba bym musial na kasie spac :D 12 x 400 = 4800

3 x (nowe czy nikasil ? ) 1000/2000 = 3000/6000 czyli 7800/10800 zl

powiem tylko tyle o ku... moje moto poszlo sie j*b.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłoki kupuje koleś po 300-330zł jak już co daje ok 4000zł tłoki + 3000zł nikasil ~7000zł + inne pierdoły typu zębatki skrzyni, napęd, sprzęgło, kiera, opony, , koleś jest załamany kosztami a przejeździł przez rok tyle co ja przez 3 mieś

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłoki kupuje koleś po 300-330zł jak już co daje ok 4000zł tłoki + 3000zł nikasil ~7000zł + inne pierdoły typu zębatki skrzyni' date=' napęd, sprzęgło, kiera, opony, , koleś jest załamany kosztami a przejeździł przez rok tyle co ja przez 3 mieś[/quote']

 

Koleś pewnie ostro jeździ. Takie jest utrzymanie crosówki, nie ma sie co oszukiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrzec sie napewno nie zatrze tylko jak tlok jest za luzny pekaja i odpadaja listki tego tloka...

 

Z powodu, ze zaniedbalem kontrole czasu jazdy, to odpadly mi kawalki tloka w KX-440... Motocykl pracowal-nie zatarl sie. I o dziwo: tak wszystko zmieliło ze nic w srodku karteru nie bylo, zadnych odlamkow, ani opilkow...

 

Czy ma ktos namiary, aby rozsadnie kupic nowa korbe i tlok... Do 500-tki okazuje sie ze nie jest tak latwo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...