Skocz do zawartości

Yeha


Rekomendowane odpowiedzi

Doradzacie niewiadomo co a za ta kwote (1256 zł 60gr) to mozna conajwyzej CZ kupic ... ja bym sie wstrzymal do wiosny ...

Jak sie nie umie okazji szukać to sie nie kupi. Ja za tyle kupiłem moją dt a Enduroguy za 800zł kupił suzuki ts 50xk wersja japońska więc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzacie niewiadomo co a za ta kwote (1256 zł 60gr) to mozna conajwyzej CZ kupic ... ja bym sie wstrzymal do wiosny ...

Jak sie nie umie okazji szukać to sie nie kupi. Ja za tyle kupiłem moją dt a Enduroguy za 800zł kupił suzuki ts 50xk wersja japońska więc....

Ale po co komu niejezdząca okazja, w którą i tak trzeba trochę włozyć napewno. A sądze, że nawet więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu

Zapytaj się kuby ile włożył w ts-kę.....Gdyby chciał to by nic nie wkładał a kupił tylko większy cylinder i.t.d

Nie uważam że jak sie coś kupi tanio to musi być złe. To jest raczej opinia ludzi którzy przepłacili/wydali 10x więcej za coś myśląc że dzięki temu będzie lepsze. A to że Ja musze zrobić dt-tkę...cóż, trudno ale i tak to nawet jak włożę 1500zł będzie dalej dobra cena za dt-tkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam że jak sie coś kupi tanio to musi być złe.

No wlasnie filu' date=' twoj ktm podobno okazja a jezdzi :D[/quote']

 

Bo to jest tak, że 99% okazji mają haczyk, ale wiadomo, że jest jeszcze ten 1% szczególnie jak się kupuje od znajomego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze będzie takich tematów?

pzdr

Nie dorośliście do działu enduro.

pzdr

Bary' date=' tu trzeba niestety łopatą wbijać...

pzdr[/quote']

 

W zupelnosci sie z dominikiem zgadzam ten dzial stal sie chyba takim dzialem ze: zadaj pytanie a otrzymasz standardowa odpowiedz jak w kazdym innym temacie. Z tego co tu widze to wypowiedzi ekspertow mechaniki motocyklowej ze spacjalnoscia enduro-cross (moze zamiecie sie z japonskimi inzynierami skoro na wszystko znacie odpowiedz w tak "fachowym wykonaniu"). Inna sprawa jest taka ze dzial enduro stal sie czatem a nie forum. gdzie nie kliknac to rozmowa czy lepsza dt czy rx czy kdx czy tez moze zaprzeg psow husky albo ciagnik z podtlenkiem azotu ze sportowym zawieszeniem do 6,5 tys zl z najlepszym i najpopularniejszym silnikiem. Dzieciaki i troche starsi darujcie sobie wypowiedzi poto tylko zeby nabijac sobie przebieg. Nie uwazam siebie za jakiegos starego dziadka ale jak widze giimnazjalistow smigajacych na dt80 i "znajacych sie lepiej" na zasadzie dzialania i zuzyciu lub pracy roznych podzespolow niz mechanik lub jakis inzynier specjalizujacy sie w tym to mnie trzesie. Jak tak dalej pojdzie to przeniose sie do dzialu "szlifierek" bo tam srednia wieku to powyzej 20 lat a nie tak jak tu 15 :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tu nie o wiek asmodan chodzi tak naprawdę, tylko o to, kto jak pojmuje słowo forum. Dla mnie jest ono synonimem wymiany wiedzy. I wielu 15-latków to rozumie i się świetnie na forum sprawdza. Inna sprawa, że są i starsi (choć przewaga młodszych), którzy za wszelką cenę muszą wkleić swój post w niemal każdy wątek, pospamować i poudawać, poczarować "wiedzą" na siłę.

Dla nich nie liczy się FORUM WIEDZY tylko POGADANIE SOBIE.

I tak oto zaczyna mnie zalewać krew. Zalewa mnie i zalewa, ale niebawem to wszystko się znacznie zmieni.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloelo napisał:

EnduroMax napisał:

Nie uważam że jak sie coś kupi tanio to musi być złe.

 

No wlasnie filu' date=' twoj ktm podobno okazja a jezdzi

 

 

Bo to jest tak, że 99% okazji mają haczyk, ale wiadomo, że jest jeszcze ten 1% szczególnie jak się kupuje od znajomego [/quote']

Ja sie jeszcze na okazjach nie przejechałem, pozatym mozna naprawde sporo sprawdzic przy sprzedazy. Po prostu nie lubie przeplacac. Owszem mozna dać 4500zł za Yamahe DT80, ale po co skoro nie jest tyle warta i wcale jej stan silnikowy nie musi byc idealny za taka kwote! Max za 900zł DT'tke kupił, no niestety cylinderek z tłokiem do wymiany ale co z tego? Wsadza 500zł i sprzedaje za ponad 3 razy wieksza kwote niz kupil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloelo napisał:

EnduroMax napisał:

Nie uważam że jak sie coś kupi tanio to musi być złe.

 

No wlasnie filu' date=' twoj ktm podobno okazja a jezdzi

 

 

Bo to jest tak, że 99% okazji mają haczyk, ale wiadomo, że jest jeszcze ten 1% szczególnie jak się kupuje od znajomego [/quote']

Ja sie jeszcze na okazjach nie przejechałem, pozatym mozna naprawde sporo sprawdzic przy sprzedazy. Po prostu nie lubie przeplacac. Owszem mozna dać 4500zł za Yamahe DT80, ale po co skoro nie jest tyle warta i wcale jej stan silnikowy nie musi byc idealny za taka kwote! Max za 900zł DT'tke kupił, no niestety cylinderek z tłokiem do wymiany ale co z tego? Wsadza 500zł i sprzedaje za ponad 3 razy wieksza kwote niz kupil

 

To kupujesz to dla zysku motocykl?

Bo ja dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupujesz to dla zysku motocykl?

Bo ja dla siebie.

wiesz nie kazdy ma na motor ponad 10 000 :]

jeden kupujac okazje i sprzedajac drozej zarabia na swoj przyszly motocykl - kupjac kilka okazji i sprzedajac z lekkim zyskiem w koncu sie dorobi jakiegos motoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie kazdy ma na motor ponad 10 000 :]

No właśnie.

Gdybym miał od tak 20tys nie kupiłbym dt-tki.

Ale że nie mam to zbieram na lepszy na okazjach. Czy to jest grzech??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupujesz to dla zysku motocykl?

Bo ja dla siebie.

Filu przykro mi ale mysląc tak jak Ty jezdzil bym w najlepszym wypadku Simsonem Enduro bez kwitów... Spoko jakbym dostał od starych 10000zł to z pewnoscia nie szukalbym okazji tylko motocykla w ktory nie musialbym wkladac w najblizszym czasie pieniedzy.

 

Nie kupuje motocykli na handel tylko za gotowke jaka dysponuje staram sie kupic fure z jak najwyzej polki. Jakbym bral sprzety na handel to bym zmienial je co 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...