Skocz do zawartości

Dwusuwowe wyprawy


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam wielką chęć pojechać sobie gdzieś dalej swoim Komarkiem. To byłoby coś :!:

No bo jak to filozofia wsiąść na duże moto i w ciągu 4 - 5 godz być w każdym zakąteku Polski.

 

Kiedyś czytałem artykuł (w gazecie z ok. 1970 roku) o grupie studentów, która na samych tylko komarach dojechała do... Iraku i z powrotem 8O 8O 8O No i kto jeszcze powie, że komar to nie jest świetny sprzęt? :D

Jeżeli chcesz, mogę poszukać ten artykuł i jakiegoś skana zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Moja najdalsza podrozą byl wyjazd na dzialke + mala pomylka, przez co nadlozylem sobie 30km ... razem wyszlo ok 200 km. za jednym zamachem. Moja DT jest chlodzona powietrzem i na miejscu silnik byl po prostu cieply ... nic sie nie smarzylo :D, fakt ze dojechalem w nocy i bylo troche chlodno (ok. 17-20C). Musze tu pochwalic konstrukcje DT. Nic w niej nie wibruje, wygodnie sie jedzie - rece trzymam luzno na kierownico (jechalem przez 4h nonstop) ... moge ponarzekac troszke na zbytnio zgiete nogi w kolanach bo przez ostatnie 15 km zaczalem odczuwac odretwienie w kostkach (a moze to przez zimno :D). Tak czy siak - to nie ostatnia tak dluga podroz Yamaha DT50. Musze dokupic do niej jeszcze sakwy :D)).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly tez wyprawy :

- motorowerem Komar 2361 dookola Europy (berlin, hamburg, monte carlo sarajewo itp ) 2 studentow jechalo, zrobili ponad 11000 km ! :D

- do Jugoslawii - bydgoscy studenci (tez Komarki)

- przez panstwa poludniowej Europy, Libie az do Egiptu !!!!!!!! - tez polscy studenci :D

Panowie, bierzmy przyklad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly tez wyprawy :

- motorowerem Komar 2361 dookola Europy (berlin' date=' hamburg, monte carlo sarajewo itp ) 2 studentow jechalo, zrobili ponad 11000 km ! :D

- do Jugoslawii - bydgoscy studenci (tez Komarki)

- przez panstwa poludniowej Europy, Libie az do Egiptu !!!!!!!! - tez polscy studenci :D

Panowie, bierzmy przyklad :D[/quote']

 

są może jakieś stronki z opisem tych wypraw :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, znalazlem to w ksiazce JEZDZE MOTOROWEREM wydawnictwa WKŁ.

byl tam tylko taki opis jak zamiescilem :D no - jeszcze zdjecie komarka z wyprawy dookola Europy.

Moze byc w starych gazetach typu Młody Technik ale nie jestem pewien.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielką chęć pojechać sobie gdzieś dalej swoim Komarkiem. To byłoby coś :!:

No bo jak to filozofia wsiąść na duże moto i w ciągu 4 - 5 godz być w każdym zakąteku Polski.

 

Kiedyś czytałem artykuł (w gazecie z ok. 1970 roku) o grupie studentów' date=' która na samych tylko komarach dojechała do... Iraku i z powrotem 8O 8O 8O No i kto jeszcze powie, że komar to nie jest świetny sprzęt? :D

Jeżeli chcesz, mogę poszukać ten artykuł i jakiegoś skana zrobić.[/quote']

 

jak masz to wal , kurde no to to jest coś ,

Podziwiać takich gości , no po prostu ukłony z mojej strony...

kto cos ma to niech daje , cokolwiek , fotki , wyawiady , relacje itp .

 

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
mam wielką  chęć pojechać sobie gdzieś dalej swoim Komarkiem. To byłoby coś :!:  

No bo jak to filozofia wsiąść na duże moto i w ciągu 4 - 5 godz być w każdym zakąteku Polski.

 

Kiedyś czytałem artykuł (w gazecie z ok. 1970 roku) o grupie studentów, która na samych tylko komarach dojechała do... Iraku i z powrotem 8O 8O 8O No i kto jeszcze powie, że komar to nie jest świetny sprzęt? :)

Jeżeli chcesz, mogę poszukać ten artykuł i jakiegoś skana zrobić.

 

jak masz to wal , kurde no to to jest coś ,

Podziwiać takich gości , no po prostu ukłony z mojej strony...

kto cos ma to niech daje , cokolwiek , fotki , wyawiady , relacje itp .

 

pozdrawaim

 

Sorki, ale dopiero teraz przeczytałem ten post :( W najbliższym czasie zeskanuję ten artykuł, jakby co, to przypomnij mi jeszcze na gg, naprawdę warto przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...