Skocz do zawartości

Co sadzicie o tej CZ 125 ??:>


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie dodam ze jestem nia troche zainteresowany :oops: :oops:

tu link: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=75825547

cena poczatkowo wynosila 1400 a teraz na ktorejs juz aukcji z rzedu tylko 900 jak dla mnie troche podejrzane nawet biorac pod uwage fakt ze jest po sezonie :?

Aha i z tego co widze tylnie zawieszenie jest nieorginalne :? , tak samo z przednim zawieszkiem :? Jak sadzicie oplaca sie wogole w to pakowac czy nie bardzo :?: :?: :?:

Prosilbym rowniez o podanie na co zwracac uwage przy kupnie CZtki oprocz rzeczy podstawowych i o link do jakiegos sklepu z czesciami (jesli takowy istnieje :D )

 

Z gory dzieki ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! Mysle ze musialbys ja obejrzec i ocenic stan za żywo. Osobiscie slyszlaem ze ma strasznego muła i chodzily pogloski ze ma tlok od MZ 150. Wiec tak jak pislalem trzeba sprawdzic na żywo, przejechac sie kawalek :D SPRZEDAM KOMPELTNA RAME DO HONDY CR 125 --->http://allegro.pl/show_item.php?item=75708526

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odpowiedzi :D ;) Pewnie jeszcze bede zadawal to pytanie kilka razy "czy warto brac ?" to bede pisal w tym temacie :] I ponawiam prosbe o link do sklepu z czesciami do CZ cross i jeszcze jakies info co sie czesto psuje itd itp w cztkach crossowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.czforum.dvd.pl i wszystko jasne ;), na tym forum też było baardzo duzo na temat CZ Cross <szukaj> "MZ na off-road" - w takim temacie była poruszana awaryjność CZ Cross i w innych wszystkich z reszta też :D

Sklep: http://www.impol.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki cz cross.

enduroguy ile masz wzrostu? bo ledwo dosiegasz ziemi na CZ-tce' date=' ja mam 184 cm i boje się że będe na Cz-cie wygladał jak na psie :roll:[/quote']

 

ja mam 170 i nie przeszkadzało mi to w jeździ 516

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy ile masz wzrostu? bo ledwo dosiegasz ziemi na CZ-tce' date=' ja mam 184 cm i boje się że będe na Cz-cie wygladał jak na psie [/quote']

Opuscilem powietrze z amortyzatorow zeby dosiegac, bo normalnie to nie ma ch*ja we wsi zebym siegnal :D . Mam 165cm moze ciut ciut wiecej, ale w jezdzie na CZ to nie przeszkadza bo jest lekka. Przy 180cm to moze nawet siegniesz calymi stopami . Ogolnie 516 jest sporo wieksza od YZ125 94' (mam porownanie) i ma troche wyzej siedzenie od EXC400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...