Skocz do zawartości

Honda cr 500.


Rekomendowane odpowiedzi

chcesz to kupuj' date=' tylko najpierw się ubezpiecz

 

Zeby rodzina miala chociaz z tego pozytek [/quote']

 

Takie ubezpieczenie bedzie kosztowne.

Ja jak miałem palme to odemnie prawko chceli i dwód rejestracyjny motocykla bo inaczej by mi nie wypłacici za jazde bez uprawnień.

Kiedyś filu pisał ze są ubezpieczenia sportowe ale drogie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Kiedyś filu pisał ze są ubezpieczenia sportowe ale drogie to jest.

Są, wystarczy być w klubie i mieć licencję B chociażby. Ubezpieczenie jest wówczas w cenie licencji, a więc ok. 200 zł na rok to śmieszne w sumie pieniądze. Problem jest taki, że musi być w klubie ktoś z licencją trenera. Tylko trener może wystawić zaświadczenie, że wypadek zdarzył się podczas treningu. Bez tego nie ma szans na odszkodowanie.

Inne rozwiązanie to zatrudnienie trenera do klubu, ale to już rodzi pewne koszty. Lepiej wysłać kogoś na szkolenie trenerskie (bodajże 2-dniowe).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś filu pisał ze są ubezpieczenia sportowe ale drogie to jest.

Z tego co wiem to w razie uprawiania jakiegoś sporu np. za granicą stawka rośnie do 300% w stosunku do normalnej ceny :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś filu pisał ze są ubezpieczenia sportowe ale drogie to jest.

 

Są' date=' wystarczy być w klubie i mieć licencję B chociażby. Ubezpieczenie jest wówczas w cenie licencji, a więc ok. 200 zł na rok to śmieszne w sumie pieniądze. Problem jest taki, że musi być w klubie ktoś z licencją trenera. Tylko trener może wystawić zaświadczenie, że wypadek zdarzył się podczas treningu. Bez tego nie ma szans na odszkodowanie.

Inne rozwiązanie to zatrudnienie trenera do klubu, ale to już rodzi pewne koszty. Lepiej wysłać kogoś na szkolenie trenerskie (bodajże 2-dniowe).

pzdr[/quote']

Z tego co sie orientuje to musi ukończyć zawody żeby zdać licencje. 15 latek na cr 500 może mieć z tym problem bo nawet takiej klasy w tym wieku nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak z mojego miasta jeździł na takim czymś moc podobno ponad 70 KM miał.Wiek jego to tak teraz 16 lat będzie,ale wczesniej jeździł przez rok ponad na tym.On był taki troche świrus bo jeździl tym bez kasku,po miescie po chodnikach czasami,jednak głownie w lesie sie wyzywał.No i tak raz jechal sobie bez kasku przez las i przy 80 zachaczyl o drzewo,gleba,w szpitalu przez 2 tyg lezal noga zlamana ale wyszedl z tego.Tylko dlaczego czubek bez kasku jechał :| ? Ja osobisacie moze i dalbym rade na tym jeździc,na początku nie odkręcalbym za bardzo z czasem moze bym opanowal rumaka,ale raczej wolałbym wybrac inną maszyne,zresztą to jest 2T i glownie z tego względu bym go nie chcial.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzić tym sie da i ja tez bym sobie dał de bo jeździłem sprzetami o podobnej mocy ale ni ema tym przyjemności z jazdy za bardzo. Ja lubie wyciskac ostanie soki z maszyny i dlatego seta jeżdze bo czuje że w miare nad nia panuje.

Co do kasku to ja nawet jak skuterkiem 50 metrów do sklepu jade to kask zakładam. Głowe to sie ma tylko jedną na całe zycie wiec wole ją chronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75 koni przy 230 kilo to moc co innego KTM LC8 niecale 200 kilo i 100 koni to sie zbiera calkiem ladnie ale przeciez rakieta toto nie jest no ale po WSK moze byc za duzo i za ciezkie na poczatek

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o CZ cross?? Np. 125?? Wiem że jest taki temat ale nikt na niego nieodpowiada. Napewno są łatwiejsze i tańsze w naprawie. A jak ten stary sprzęt sprawdza się w terenie?? Ile ma kucykuw?? I ile w przybliżeniu morze kosztować??

Kucy ma teoretycznie 27, ale tam czuje troche więcej. Wg. mnie za te pieniadze najlepsza maszyna. Na tym sie juz mozna napraaaaaawde duzo nauczyc, bo CZ'tka sie naprawde przyjemnie prowadzi, mało wazy i ma wsciekly silnik. Co do terenu to mozna ganiac, ale troche grzej z przeprawami przez bloto itp. bo tutaj masz tylko 2 opcje: opor gaz/0 gazu. Po prostu nie ma sterowania wydechem, membranki i chrakterystyka jest bardzo ostra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...