Skocz do zawartości

Simson S60&Tgb Orion-Film SSR


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz byc pewny ze to nie jeste fotomontarz ... Takie dziwne jest przeleciec pare metrow Simsonem ? Chciec znaczy moc Twisted Evil

Jestem pewny ale tego, że to fotomontarz ;) Nic dziwnego w tym locie by nie było gdyby nie kilka szczegolow :lol: 1. najważniejsze - położenie skoczka a mianowicie po przeróbce jest on bliżej ze 2-3 metry niż górka. Trzeba było przesunąć go trochę w prawo. 2. W przednim kole ktoś szprychy ukradł :!: :mrgreen: wstawiając niebo, pod heblem roślinki mają za jasny odcień i środek między szprychami jest zbyt ostry do jego najbliższego otoczenia. 3. widać lekką otoczkę wokół obiektu a niebo jest silnie zachmurzone. 4. wydaje mi się, że to jest robione z 2-ch zdjęć bo kąt położenia skoczka nie jest równy z otoczeniem, ale tego nie jestem pewny 8) Jeszcze gdyby uważniej się przyjżeć, to by kilka błędów można było by znaleźć np. za ciemne roślinki między silnikiem a przednim widelcem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z tych 2-ch to te jedno wyszlo? :mrgreen: Udowadniać nie muszisz bo widząc tą górkę i kurz przed nią sądzę, że troche leciał. A kto powiedział, że simsonem latać nie można? ;) Ja tylko mówie, że to jedno to fotomontarz a te dwa o których mówisz to są prawdziwe choć ich nie widziałem bo z czegoś przecież trzeba było zrobić to jedno niepowtarzalne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest fotomontarz????? :-D :-D :-D haha czekaj mam jeszcze 2 zdjecia :-D :-D

 

[ Dopisane: 07-12-2005, 17:48 ]

sory bari juz wzocil;] i co ty myslisz ze to zdjecie jest falszywe i nie polece tyle simsonem ?? :-D :-D :-D

 

[ Dopisane: 07-12-2005, 17:49 ]

fakt rame szlag trafia ale to zdjecie jest prawdziwe ;]jak zrobi sie cieplo to dam film jakiegos skoku jak nie wierzysz ;) pozdrawiam :P

 

[ Dopisane: 07-12-2005, 17:55 ]

a co do korkow na wale sa szare bo juz chodzily troche ;]W sumie nie wiem wazne ze dzialają;]Widzisz wal jest troche inny niz s50 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img476.imageshack.us/img476/9903/pi...pict00077nm.jpg

http://img520.imageshack.us/img520/8084/pi...pict00097re.jpg

 

Znajac zycie bedziesz dalej twierdzil iz jest to fotomontarz :D Ale coz sa krzesla i taborety ;) Zauwaz tez ten idealnie podrobiony kurz :-D Nie moja wina ze taki mam aparat , wierzyc nie musisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dziwne jest przeleciec pare metrow Simsonem ? Chciec znaczy moc :twisted:

 

nic w tym dziwnego , nawet motorynką da sie skakać wystarczy rozpęd i próg do wybicia i co wiecej???????

 

fotomontaż to chyba było powiedziane w śmiechu z ironią wiec nie trzeba odrazu jechać po chłopaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Siedzielismy caly wekend i podrabialismy 3 zdjęcia z wakacji u siwego na hopie :-D :-D :-D :-D co ty liscie ktore widac miedzy kolami rysowalem ja w paincie ;) ten korz z tylu to zrobil bari miotłą Szybko a potem sie schował:P a moja sylwetka zostalo wklrejona z autostrady w niemczech jak gzeje na prostej Vmax:D a to z lądowaniem to tam wogole nie ma grawitacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi sie zdawalo to nie napisane to bylo z ironia , ale kazdy czlowiek jest inny , a pozatym powiedz mi po kim ja jezdze :D Dobra zakonczmy juz ten offtop bo nie chodzi o to w tym temacie ;) Pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać ze zrozumieniem panowie. Nie napisałem, że nie wierze w skok. W to nie wątpię. Na kolejnych zdjęciach zauważyłem tor najazdu. Myślałem, że jest to nr.1 na fotce poniżej, ale jednak jest to nr.2 czy coś koło tego i to mnie zmyliło :oops: Zresztą czemu mielibyście kłamać? Myślałem, że fotomontarz bo troche to dziwnie wyglądało i przyjżałem się bliżej. W przednim kole szprych nie widać na górze co odebrałem za zamazanie tła liści na niebo nr.3, a niebieskawa obwódka to mogła być niestarannym zaznaczeniem. Tak jakoś się złożyły warunki, że pomyślałem, że wrzuciliście fotomontarz z troche zawyżoną wysokością. Ale skoro tak mówicie, to przeanalizowałem kolejne dodane fotki i od razu było widać, że są prawdziwe. Na wszystkich są te obwódki - efekt aparatu. Poprostu widząc tylko to pierwsze zdjęcie tak jakos mi sie skojażyło.

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pa...php?pic_id=1930

 

Nie widziałem tego terenu gdzie fotki były robione. Być może dlatego fotka wydaje mi się dziwna. Troche namieszałem, ale mam nadzieje, że zrozumieliście co miałem na myśli ;) Swoją drogą to ładny skok :-) I mówię jasno: Wierze, że jest prawdziwy :P Chętnie bym zobaczył filmik tak z ciekawości a nie z niedowierzania.

ps. Jaki to aparat?

ps.2 Troche zeszliśmy z tematu :lol:

ps.3 Fakt, nie mówiłem tego z ironią bo tak mi się poprostu wydawało. Za zamieszanie przepraszam. Ja nie jechałem po was i nie odebrałem odzewu jako pojechanie po mnie. Jeszcze dużo rzeczy mi nasuwa się na myśl ale wystarczy już w temacie. Jak co to na gg moge jakoś bardziej wytłumaczyć moje przywidzenie: 6448104 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...