Skocz do zawartości

10 przykazań skuterzysty


Sidor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na taka spowiedz to bym sie nie odwazyl:D za duzo nagrzeszylem

heh...

Jestem pewien ze większość furumowiczow nie stosuje sie do tych przykazań :mrgreen:

hmm... Ale coz zrobic, jak ja tez je bagatelizuje :P

pozdro. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi niektórych mnie poprostu dołują. Poziom kultury niektórych jest żenujący, nie mówiąc już o poprawnym pisaniu(najbardziej zadziwiło mnie słowo "podztawowki:, którego autorem jest ktoś powyżej) Ludzie zastanówcie się co piszecie! Każdy jeździ na czym lubi, a mówienie, że skterzyści to małolaci, albo "lansiarze" jest absurdem! Podam przykłąd: www.burgmania.net <--- strona o zrzeszonych skuterzystach, którzy kulturą i rzyczliwością znacznie przewyższają jakichś tam :goldwingowców", czy innych motocyklistów! Naprawdę, byłem kilka razy na zlotach skuterowych i w porównaniu do motocyklowych jest jak niebo a ziemia! Pełna kultura, zabawa, żadnych burd i ekscesów, tylko bardzo dobra zabawa dla każdego! Na zlotach motocyklowych (oczywiście nie wszystkich) panuje straszny, że tak się wyrażę "syf" (nie obrażając nikogo), pijaństwo, burdy i takie tam, ale jak kto woli.

Tak więc zwracam się do Was z prośbą, abyście szanowali każdego fanatyka dwóch kółek z silnikiem, bo każdy jeździ tym na co go stać. Oczywiście trafiają sie goście, którzy jeżdżdą skuterem np. tylko do pracy, ale naprawdę teraz jest ich na razie bardzo mało, tak samo jak dzidków jeżdżących na ryby. Na drodze pozdrawiam każdego, nawet gdy ktoś nie odmachnie, to trudno- może nie jest prwadziwym MOTOCYKLISTĄ.

Pozdrawiam wszystkich maniaków dwóch kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co je pisałeś?

pisałem je' date=' poniewaz podobają mi sie!! a jak tu kolega napisał

Nie ma przymusu do przestrzegania tego dekalogu. Każdy swój rozum ma i wie co jest dla niego najlepsze

to prawda!!

Nikomu nie nakazuje do tego dekalogu sie stosowac!!

Napisałem to z ciekawosci, a nie dlatego ze obwiniam innych.

PAWEŁ_87 ma racje i respekt dla niego :notworthy:

Moim zdaniem motocyklistą jest ten kto jezdzi na motorze(skuterze)

Przeciez to nasza pasja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dekalog jest fajny . Ale tylko w postaci tekstu . Bo każdy ma swój rozum i jeżdzi jak uważa . O I nikt nie powinen mowić że osoba jeżdząca na skuterach nie jest motocyklistą . Bo właśnie pasja nas łączy . I taką osobe można okreslić jako DOWN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie pasja nas łączy . I taką osobe można okreslić jako DOWN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:mrgreen: czytałem to z 10razy bo za pierwszym razem jakoś tak źle zrozumiałem i pomyslałem ,że te osoby które łączy ta właśnie pasja ... są DOWNami :mrgreen:

 

 

i koniec ... każdy jeździ na czym mu się podoba i nikt nie może gadać ,że ten czy tamten jest jakiś gorszy ze względy ,że jeździ np. skuterem czy innym motocyklem.

 

 

A ja mam narazie rower ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...