Skocz do zawartości

Bandit 1200 N - moje watpliwosci


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem przed kupnem motocykla , wybor padl na naked bika , tylko ktorego ? zrobilem mala analize i najbardzij pasowalby mi wlasnie bandit 1200 . Przeczytalem o nim wszystko co mozliwe ale chcialbym uslyszec tez cos dobrego od uzytkownikow . A moze i tez cos zlego . Interesuje mnie tez jak czuje sie na nim czlowiek o wzroscie 185 cm bo wlasnie tyle mam . Dzieki za kazde info. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno podstawowe pytanie - czym jeździłeś wczesniej ?

 

Bandit 1200 to ciężki naked, ma rewelacyjnego kopa, podobno łatwo idzie na gumę. To nie dla początkujących, ja osobiśbie bałbym się na niego wsiąś ( bo wiem, że bym szalał za bardzo)

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem uzytkownikiem bandita od 3 lat. To rewelacyjny motocykl. Sam mam 185 cm wzrostu i powiem Ci ze jest to bardzo wygodny motocykl , nawet przy tym wzroscie. Pozycja jest dosc wyprostowana, wiec polecam mala szybe albo owiewke typu street fighter. Ogolnie jest to bezproblemowy motocykl, o ile kupisz w dobrym stanie. Jedyne co to duzo pali przy ostrej jezdzie, ale mozna zejsc do 5.5-6 litrow na trasie przy predkosci 100 km/h. To fakt ze ma kopa jak trza, zbiera sie prawie od samego dolu, nawet nie wiadomo kiedy sie robi 150 km/h na liczniku. Ja osobiscie bardzo polecam o ile wczesniej duzo jezdziles, bo nie jest to latwy motocykl w prowadzeniu ze wzgledu na kopa.

 

Pozdrawiam !

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z tym kopem ,trzeba urzywać opon wyłącznie spotrowych bo na turystycznych strasznie mieli i można sie przelistwić.. :?

założyłem teraz d207 i ciężko mi było go w uślizg prowadzić ,na wcześniejszym jakimś nbadziewiu to 6 tys niemogłem przeroczyc bo mieliła jak poj... całe szczęście zasiliła już atmosfere ;)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...