Skocz do zawartości

Mój kolejny filmik - KTM 125 EXC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Oddaję Wam do przeglądu mój kolejny filmik. Są na nim różne motywy. Nie wstawiałem muzyki, obiecuję że w przyszłych filmikach znajdzie się.

Na motocyklu jeździłem zaledwie 2 tygodnie (300 coś km zrobione), na razie mam przerwe z powodu złamanego obojczyka. Wywaliłem się po upadku z motocyklem (nejechałem na duży kamień). Więc nie spodziewajcie się wybitnej jazdy. Co do poprzedniego filmiku (podjazdy) to jest na nim bardzo fajne miejsce do ćwiczenia podjazdów. Jest to nawet spora górka usypana koło kopalni. Ja na filmiku podjeżdzałem pod te łatwiejsze podjazdy. Są tam naprawdę strome ściany, ale muszę poćwiczyć zanim sie z nimi zmierzę (takie podjazdy wzbudzają we mnie jeszcze strach). W przyszłości zapewne zobaczycie to na moich następnych filmikach.

A co do motocykla to jest to mój pierwszy motocykl. Bardzo mi się podoba. Na razie nie jest do końca odblokowany, ma około 27 km. Marzyłem o takim motocyklu przez 2 lata, wierzyłem że rodzice w końcu mi kupią, ale tylko się zawodziłem Postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce i wystartowałem w konkursie internetowym AlleJazda organizowanym przez Allegro. Konkurs trwał całe wakacje, spędzałem przy nim kilka godzin dziennie, ciągle wierząc w szansę na wygraną. No i pewnego pięknego dnia zadzwonili do mnie z informacją że wygrałem Nissana Micrę, przyjąłem to w szoku i ciągle nie wiedziałem czy to prawda. Po kilku dniach wybrałem się na Spotkanie Allegro razem z ojcem, na które zostaliśmy zaproszeni w celu odebrania nagrody. Po przyjeździe do Radomia pojeździłem nim trochę (naprawdę bardzo fajny samochód) i następnie wziąłem się za jego sprzedaż. Ostatecznie sprzedałem za 32 tys. zł Wreszcie miałem pieniądze na motocykl. Po namysłach nad modelem udałem się do dealera i zamówiłem sobie maszynę. Czekałem kilka tygodni (podobno fabryka nie wypuszczała motocykli bo miały wadę w elektryce). No i w końcu wreszcie u mnie był. Na razie koniec opowieści. Zobaczcie filmik.

 

www.aramis1986.prv.pl dział filmiki

 

http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/ma...ejazda2/gra.php

 

Nissan1.jpg

Nissan2.jpg

Nissan3.jpg

 

Pozdrawiam!

 

Edit:

Wywaliłem się po upadku z motocyklem

Nie logiczne to moje zdanie :-D . Zaliczyłem upadek z motocyklem, tak chciałem napisać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do KTMa to widac ze zdblokowany jescze troche jest

no widać że jest ostro skastrowany jeśli na piachu po zmianie na wyższy bieg spadają mu obroty...

no i nie katuj go tyle w miejscu ty weź sie za jeżdżenie bo stojąc i sie zakompując czy kręcąc bączki sie dużo nie nauczysz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:  

A co do KTMa to widac ze zdblokowany jescze troche jest  

 

no widać że jest ostro skastrowany jeśli na piachu po zmianie na wyższy bieg spadają mu obroty...

no i nie katuj go tyle w miejscu ty weź sie za jeżdżenie bo stojąc i sie zakompując czy kręcąc bączki sie dużo nie nauczysz Smile

 

Jak odbierasz EXC 125 z salony to ma 15KM ale w koplecie chyba dają odrazu rozblokowany dyfuzor - ale moge sie mylić bo nowego EXC 125 jeszcze nie składaliśmy ( z katronu oczywiśćie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...