Skocz do zawartości

Zlot w Trójmiescie?


ilek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pomysl dobry bylo ciekawie dzis

 

 

nie zrobiles bledu !!! andon bedzie z Ciebie dumny :buttrock:

 

ps.

ludzie spoko :D obsluga w metrze..masakra...

ps2.

ptasior jakas ty sie waleczna zrobila ;) no maly drapieznik :P

 

No niestety kelnerka jakiś problem miała, dawno jej nikt komina chyba nie przeczyścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie bylo, ja juz w pracy w morde :buttrock: mozna zrobic reaktywacje za tydzien, ale metro to zenada. Ptaszyna dzielnie walczyla, a panowie gadali jak zwykle o motorach i motocyklach :mrgreen:

 

dziekuje Lechowi, ktory mimo niekulturalnego zachowania i braku dobrych manier :D odprowadzil moja luba do miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Lechowi, ktory mimo niekulturalnego zachowania i braku dobrych manier

 

oj tak ze wylal piwo na Twoja kobiete to zaraz ze niekulturalny 8) ja bym sie bardziej przejal na Twoim miekscu tym ze po fakcie "odgrazal sie" ze jej to wynagrodzi :buttrock: a jeszcze piszesz ze ja odprowadzał... ech... ;)

 

ps.

2 post coola i bezbledny!!! :D nawet zaczal polskich liter uzywac... no andon, kogo ty teraz bedziesz sie czepiał... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajni ludzie :D, ale PTASZYNA przebila wszystkich swoim wystapieniem :twisted:

Zatydzie powtorka z rozrywki :buttrock:, wpisywac sie kto chetny, jak bedzie sporo to nasz niepisany organizator Andon zalatwi miejsca w de luxsie :P

dziekuje Lechowi, ktory mimo niekulturalnego zachowania i braku dobrych manier  odprowadzil moja luba do miejsca zamieszkania.  

Coz moge powiedziec: przepraszam :oops: ;)

 

A, i jeszcze jedno. Na zwrocenie uwagi zasluguje obsluga "metro". Wczoraj kierownik wielkimi literami, w moim odczuciu, napisal :ZAKAZ WJAZDU MOTOCYKLISTOM, i prosze wszystykich czytajacych ten post o omijanie "metro" SZEROKIM LUKIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo metro słabe :/ a pozniej jescze poszlimy do stacji delux na browarki :] i prowadzilismy burzliwe rozmowy hehehe i tam była milsza obsługa :]

Zdecydowanie lepsza' date=' pani z metro to nadaje się co najwyżej do mycia podłóg w fabryce azbestu ;) co za prostaczka :D

Pomijając kwestię ćwierćinteligentnej obsługi z metro wypad był przezajebisty, jak zwykle zostali najtwardsi zawodnicy :buttrock:

pozdro 4 all... do zobaczenia za tydzień :mrgreen:

 

ps. miruś po pierwsze nie ptasior :P po drugie nie ptasior :banghead: i po trzecie tez nie ptasior :D :!: [/quote']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem!

Kac mnie taki zaatakował ze ledwo żyje! Ale dotrwałem do końca!

 

2 post coola i bezbledny!!! nawet zaczal polskich liter uzywac... no andon' date=' kogo ty teraz bedziesz sie czepiał... [/quote']

 

morze

Cool - Zjebałeś! A tak dobrze Ci szło! Ale widać postępy - chyba dlatego ze krótkie zdania piszesz!

Za tydzień reaktywacja. Mam nadzieje ze więcej osób dotrwa do końca :mrgreen:

Co do obsługi w metrze to wielki h*j im w dupe!

Ide sie napić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było :buttrock: :D ;)

Szkoda, że musiałem się tak wcześnie zwinąć, niestety później Karolina nie miałaby jak wracać do siebie, następnym razem spróbujemy to jakoś rozwiązać, żeby posiedzieć dłużej :P

Fajnie było przypomnieć sobie jak wyglądacie :P i poznać tych których jeszcze nie znałem :P Mam nadzieję, że już niedługo do spotkań przy browarze dołączą też te bezalkoholowe, na zaspie w środy :P Słońce świeci a widziałem już dzisiaj kilka motorków śmigających po mieście - wiosna idzie :P :banghead: :D

Do następnego! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kac mnie taki zaatakował ze ledwo żyje! Ale dotrwałem do końca!

 

Do ktorej wczoraj siedzieliscie' date=' ze Andona kac-gigant zlapal ;)

 

 

Mam nadzieje ze więcej osób dotrwa do końca

 

Niestety musialem wczoraj sie zerwac wczesniej, gdyz mialem cos do zalatwienia jeszcze a pozniej trzeba bylo gnac do pracy jak co noc :buttrock:

dosyc juz mam tej pracy :D

 

..... lecz za tydzien mam nadzieje dluzej posiedze i wiecej :split: jak tylko znajde driver'a ktory bedzie mogl za mnie pokierowac w nocy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...