Skocz do zawartości

Zlot w Trójmiescie?


ilek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zima, zima ale juz ma sie ku koncowi.mam nadziej ze szybko zaczniecie umawiac sie na jazde a nie tylk na piwo. z tego co wiem to rokrocznie odbywa sie swiecenie swieconek w kosciele w sopocie (nazwy ni epamietam, na ulicy kosciuszki).kazda okazja jest dobra na zrobienie kilki kilometorw :-). bylem tam rok temu w sobot poprzedzajaca swieta wielakanocne.bylo duzo sprzetow,po swieceniu wszyscy pojechali na polwysep.....

nie wiem czy i w tym roku swiecenie jest przygotowywane, jezeli uslyszycie cos na ten temat napiszcie na forum

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi piątek o 20 też pasuje. A kratę zawsze można rozpić gdzieś w pobliżu :mrgreen:

 

[ Dopisane: Niedziela Luty 26, 2006 12:38 pm ]

Mi taki termin odpowiada i raczej bede :P. A co z ta krata- zrzuta i wnosimy ja :?: :twisted:. Pozatym podajcie dokladniejsza lokalizacjie bo nie kojarze :P

 

Lokal jest we wrzeszczu przy Grunwaldzkiej - jadąc w stronę Sopotu po lewej stronie. Najlepiej chyba tramwajem z centrum dojechać, wysiadasz na skrzyżowaniu z Do studzienki i cofasz się jakieś 50m i jesteś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety albo stety? impreza w tym roku przeniosła się do Gdańska. Że tak pozwole sobie zacytować organizatora x.maślaka :

" trójmiejska inauguracja będzie miała miejsce w niedzielę 26 marca (I-sza wiosny i IV-ta Postu" - Laetare). Samo poświęcenie - po mszy o godzinie 13.00 na placu przed katedrą w Oliwie, najdłuższym kościołem w tym pięknym kraju. Potem rozstrzygnięcie rywalizacji w tradycyjnych kategoriach i defilada, tym razem do Gdyni"

 

I ja tam ze Szczecina zawitam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...