Skocz do zawartości

IMPREZA WE WROCŁAWIU NA CZEŚĆ NOWEGO MOTOCYKLA - 01.12


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę Wam wszystkim się tym pochwalić :cry: (to ze szczęścia)

 

PROT KUPIŁ MI MOTOCYKL SUZUKI GS500

 

Z TEJ OKAZJI JAK TYLKO PROT WRÓCI Z DELEGACJI IMPREZA NA CZEŚĆ NOWEGO MOTOCYKLA

 

Może nie powinnam tego pisać na forum, ale :)

PROT - jestem dzięki Tobie najszczęśliwszą babą pod słońcem i dzięki Tobie spełniają się moje najskrytsze marzenia.

Jakby to Zjeby napisały - SZACUN JAK BYK :mrgreen:

 

Impreza na cześć Prota w przeddzień przedbiegów (tzn. czwartek) w TAWERNIE. Szczegóły wkrótce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kurcze maszyna taka, że mózg w poprzek staje... niestety ładniejsza od mojego gs-a. No ale cóż siostra gs-ka z 2003 roku starsza o 9 lat od mojej ukochanej :D

 

Siedzi się na niej wygodnie i fajnie lodziki strzela :P

Jest co opijać i już nie mogę się doczekać. Dzisiaj mieliśmy mały wstęp - Kaśka nas poczęstowała kilkoma piwami na czwartym piętrze (jedno wypiłam siedząc na gs-ie :twisted: ).

 

ps. zdjęcia z tego wyczynu już wkrótce 8)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale cóż siostra gs-ka z 2003 roku starsza o 9 lat od mojej ukochanej

To dziś jest rok 2012 :roll: 8O kuuuuurde ale zaspałem :P

Może i młodsza' date=' ale i tak o 9 lat :D (kurcze co ja robiłam na matmie w podstawówce :lol: ).

 

[b']2003 - 1994 = 9 lat [/b] :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że "fajnie lodziki strzela"... 8O Ta maszyna znaczy? To moze warto kupić GS-a? :oops:

No pewnie, że warto zakupić :twisted: ... a napisałam tak pod wpływem emocji i całkowicie uzasadnionym podekscytowaniu nowym zakupem koleżanki :lol: (ps. po prostu wygodna maszyna z niej jest :P ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,

i ja się przyłącze do gratulacji, szerokicj dróg i gumowych drzew i oby służył Ci jak najlepiej. Cieszę, się że nie będziesz śmigać na bulgotniku (z armaturą sanitarną masz styczność codziennie). A suczka to zawsze suczka. Prot chłopie masz gest chyle czoła :P

 

Astarte Ty tylko o jednym lody i lody hehehehe

 

pozdrowionka

jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...