Skocz do zawartości

Kurde co jest grane?


Zachari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak za tłoki z MW o których pisze Michał jestem w stanie oddać siostrę :-D . Inna sprawa jest taka że dziś Witek Kokot powiedział mi że moje tłoki mają "pierwyj rjemont". A czwórka wybita na pół denka to podobnoo waga (chyba uncje ruskie :-) ). No i co teraz. Kombinowanie z inymi tłokami nie uśmiecha mi się. Dawno temu zgrałem strony z  Redmotorza  i tam chłopaki mówią że na oryginałach różnie bywa: jedni pomykają na nich że hej, inni narzekają że ch*j. Piszą że można wygrzewać w oleju przez 6h  przy temperaturze 250 C i jest git. Tylko czy one nie zmienią swojego oryginalnego rozmiaru, bo wtedy co znowu szlif i tak można gonić do zakładu do usranej śmierci.

 

 

Andrew usilnie namawia na stosowanie tlokow maluchowskich, ponoc rewelacja....

:mrgreen:

 

to prawda - podtrzymuje to co mówiłem .

szukałem i przerabiałem temat tłoków prawie 3 m-ce.

zostaly maluchowskie i chodza pięknie - kończe docieranie .

temat tłoków do uralca i dnieprasa - był wałkowany dosyc długo tak jak ja to robiłem w emce.

 

w głowie mi zostało ,że stosować z almotu .

przy odpowiednim pasowaniu - nie będzie kłopotu.

jak każecie szlifierzowi zrobić luz na 6 setek to wiadomo ,że będzie sie przycierał przy wyższych temperaturach , więc zdajcie się na fachowość tego faceta a nie wymyślajcie zasłyszane teksty o 4-5 setkach docieranych powoli w garazu - wyleczyłem się z tego.

i wszystkim radze nie eksperymentować - bo z sezonu stracicie troche tygodni na ponowny remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...