Skocz do zawartości

Jaką opone kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

ENDURO napisa?:

Ty masz Cr 125 i masz 18 Confused ,ja mam w Cr 19 jak typowa cross?wka Very Happy

 

aha, to nie wiem u mnie byla 18 jak kupowalem motor. A Ty jaka masz opone? 110/100/19 ??

Ale przeciez nie mozesz sobie dowolnie wybierac czy masz 18 czy 19" bo to chodzi o rozmiar obreczy! Crossy chyba wszystkie maja 19" z tylu a CR125 to juz napewno, takze albo ktos kombinowal z Twojej CR albo po prostu sie pomyliles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto_boY napisał:

ENDURO napisa?:

Ty masz Cr 125 i masz 18 Confused ' date='ja mam w Cr 19 jak typowa cross?wka Very Happy

 

aha, to nie wiem u mnie byla 18 jak kupowalem motor. A Ty jaka masz opone? 110/100/19 ??

 

Ale przeciez nie mozesz sobie dowolnie wybierac czy masz 18 czy 19" bo to chodzi o rozmiar obreczy! Crossy chyba wszystkie maja 19" z tylu a CR125 to juz napewno, takze albo ktos kombinowal z Twojej CR albo po prostu sie pomyliles Wink

[/quote']

Wcale sie nie pomylił. Moja CR 96 też miała 18 z tyłu pozatym zawazyliscie ze tych 97 jest strasznie dużo a tych 94,95,96 już mniej a to dlatego ze różnią sie tylko kolorem plastików.

Moto_boY radze rocznik po nr ramy sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moge sie mylić

Nom chyba tak :)

Tu jest rok 94 i ma owiewki inne owiewki(2 otwory na owiewce chłodnicy i boczne inne plastiki(kształt)).

 

http://www.bikepics.com/pictures/028936/

 

 

A tu rok 95r' date='3 otwory na owiewce chłodnicy i plastiki inne niż w 94.

 

http://www.bikepics.com/pictures/197555/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, w umowie kupna-sprzedazy koleś mi wpisal 95r. -wiec trudno mi powiedziec czy dobrze wpisal. co do obreczy to mam zarowno z przodu i z tylu D.I.D-a i chyba sa to orginalne w hondzie.Watpie zeby ktos kombinowal z obreczami, bo ostatnio wymienialem lozysko w tylnym kole to siedzialy tam jeszcze orginalne łozyska.

W umowie kupna mam wpisany numer silnika i nr. podwozia, po tym mozna rozpoznac jaki to rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie kupna mam wpisany numer silnika i nr. podwozia' date=' po tym mozna rozpoznac jaki to rok?[/quote']

 

Wyślij maila do Hondy z nr ramy i Ci odpowiedzą. Mi tak ustalili. Wysłałem chyba do ridera z Krakowa.

Ja mysłaem że Ty masz 97 i nie masz 19 cali a to 96 a a nawet jak jest 95 tak jak masz w umowie to jak jest dobry stan to nie masz sie co martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij maila do Hondy z nr ramy i Ci odpowiedzą. Mi tak ustalili. Wysłałem chyba do ridera z Krakowa.

Ja mysłaem że Ty masz 97 i nie masz 19 cali a to 96 a a nawet jak jest 95 tak jak masz w umowie to jak jest dobry stan to nie masz sie co martwić.

a moglbys podac stronke na jaka wyslac tego mejla? no jak narazie nie mialem zadnych problemow z motorem(silnik bezproblemowo chodzi) -takze nie jest zle;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglbys podac stronke na jaka wyslac tego mejla? no jak narazie nie mialem zadnych problemow z motorem(silnik bezproblemowo chodzi) -takze nie jest zle;]

 

w gogle wpisałem honda polska lub honda diler i słalem wszedzie gdzie był kontakt. Do tego przy zamawianiu korbowodu w riderze to podałem nr i poprosiłem o ustalenie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...