Skocz do zawartości

Jaką opone kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

A Ty co kupiłeś Mitasa i wszytskie klocki całe???,jak całe to mało odkręcasz  

no widocznie, za mało, albo po prostu jezde po dobrze przygotowanym torze a nie po lesie i asfalcie czy kamieniach. Znam wielu zawodników którzy czasem zakładają mitasy na treningi i nigdy nie widziałem żeby im sie jakiś klocek urwał więc proponuje ci sie z nimi pościgać jeśli rzeczywiście tak mocno odkręcasz. Co innego burackie odkręcanie do oporu na asfaltowych dojazdach przez całą droge - to rozumiem że ci wszystkie klocki poszły w miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego burackie odkręcanie do oporu na asfaltowych dojazdach przez całą droge - to rozumiem że ci wszystkie klocki poszły w miesiąc...

Popierwsze nie jeżdże po asfalcie,aby djechac do toru czy po lesie,kamieniach itp.Mam przyczepkę motocyklową którą zaczepiam do auta,moto daje na pake i jade na miejsce(tor).

 

 

jezde po dobrze przygotowanym torze

ja też jeżdże po dobzre przygotowanym torze,tylko jest ogromna różnica,ty masz nawierzchnie piaszczystą(czy tam piasek-glina),a ja ma istną gline tak jak asfalt-jedynie w zakręrtach(bandach)jest ziemia zmielona tzw"mąka"

 

proponuje ci sie z nimi pościgać

Pościgam się jak będe jeździł tyle sezonów ile oni pzrejeździli :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piachu super ciągnie, bez problemu wjeżdżałem na ściany piachu w żwirowni gdzie było conajmniej 45*, na błotku też całkiem całkiem daje rade, na kamieniach trzeba uważać bo można kolege uszkodzić który będzie za tobą jechał

 

Na tej gumie nalezy uwazac na trawie bo moim zdaniem srednio sie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trawce fakt trzeba uważać ale w 99% prędzej na buta wyrwie niż się uślizgnie przy dodaniu gazu , zajefajnie podczas lotu się zachowuje , pełna kontrola nad maszyną

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego klocka zalozylem chinska gume i tak o niebo lepsza od mitasa w porownaniu do wczesniejszego Dunlopa prowadzenie masakryczne tyl moto nieprzewidywalny :!: co na Dunlopie absolutnie nie wystepowalo pozatym po 500 km zroznicowanewgo terenu nie ma polowy bieznika na Dunlopie po 3 tys nie bylo polowy a jezdzilem sporo po asfalcie

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kamieniach trzeba uważać bo można kolege uszkodzić który będzie za tobą jechał

skad ja to znam :D

raz ja dostałem od plocha kamieniem w daszek od kasku :D

A raz w ramach rewanzu ( to taki joke) plocho dostał ode mnie ale w noge i troche go bolała ;)

a jeszcze jednemu koledze to lampe stłókł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wakacje jak z kuplem przejeżdżałem przez kamienistą drogę to "trochę" odkręciłem i pozbawiłem go lewego listka (osłona na ręke) heh, trochę się wkurzył i cały dzień mnie atakował :lol:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie za bardzo na oponach ale w moim motorze od momentu kupna motoru(opona nie byla nowka,troche byla zjechana) -Trelleborg( czy jakos tak) przejezdzilem na niej caly sezon(slady z uzycia sa, ale jeszcze polata nie malo).Wiec chyba dobra oponka- fakt ze amatorsko jezdze, to moze i temu tak sie trzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro czy w tej hurtowni można kupować detalicznie ? a może są w niej nie nie tylko mitasy? jak możesz to podaj jakiś kontakt z tą hurtownią

To 120zł to już po rabatach' date='towar zawsze świeży :D ,a inne opony oprócz mitasów to trellborg(nie wiem jak sie dokładnie pisze).

Tu masz kontakt -->> http://opona.pl/main.php?it=kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...