Skocz do zawartości

Nowy sposób egzaminowania... Od kiedy?


Marcin17Tbg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Większość osób słyszała już chyba o zmianach w sposobie egzaminowania (mniej jazdy po placu, wiecej godzin w kursie czyli drożej itp.). I mam takie pytanie: Od kiedy obowiązują te nowe zasady egzaminowania? Od 1 stycznia czy może później? Jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o odpowiedź :)

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pech... Ponad rok temu kiedy robiłem A1 załapałem się już na nowe ceny i musiałem płacić dwa razy więcej :|

Za pół roku czeka mnie robienie prawka A i B i znowu będę płacił więcej, bo jestem z sierpnia i nie zdążę się załapać na stare (i tak wysokie) ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się zmieni?

 

* Szkoły jazdy będą miały obowiązek przeprowadzenia egzaminu wewnętrznego dopuszczającego do egzaminu.

 

* Na placu manewrowym egzaminowani będą tylko jeździć po łuku i wjeżdżać pod górkę, pozostałe manewry odbywać się będą na mieście.

 

* W egzaminie może uczestniczyć instruktor, jeśli zdający sobie tego zażyczy.

 

* Egzamin z jazdy po mieście będzie trwał ok. 40 minut.

 

źródło:http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3001435.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdawał bede nowy! Jesteś pewny?

 

ja miałem podobnie - jak wchodziła 1sza zmiana ( co tak straszyli cenami itd...)

 

zapłaciłem za stary kurs i robiłem na starych zasadach na takich też zdawałem 5miechów puźniej (kiedy to skonczyłem kurs - z przerwami)

 

pozdro. Świr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za kurs komplet czyli A+B wyniesie 3500zł 8O

Jesteś pewien? Przecież teraz (przynajmniej w moim mieście) za A + B płaciło się ok. 1400 zł. Więc aż tak to nie wiem czy mogą wzrosnąć ceny. Aż się z ciekawości zapytam znajomego, który jest instruktorem., bo jestem w szoku jak to zobaczyłem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...