Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze. Byłem tam jakieś dwa miesiące temu z ciekawości. Wszedłem .... i wyszedłem. Wejście jest zupełnie z drugiej strony. Ale już niestety nie ten klimat. A może nie miałem szczęścia tego dnia.

Staszek nie rób scen nie ściemniaj ino na impre do nas do wrocka dawaj

Staszek Ty to masz chody. Ja w tę pijacką grupę pół roku się wbijałem i nie mogłem. A tu masz ... pierwszy post i zaproszenie od Naczelnego Szamana ! Ty to się PGR chyba starzejesz ! Chłopaków na kredensach zapraszasz, uszczypliwości na temat motocykli nam szczędząc ? No ... no ... a może Ty w tym garażu, z tego FZX-a jakiegoś chromowanego ogóra składasz ? :notworthy:

A tak serio - jako starszy plemienia Ślężan potwierdzam zaproszenie, kiedy tylko czas Ci pozwoli. Można, trzeba i warto to przeżyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem na czym stachu wymiata i zarywa laski ale jak łoił we Wrocku to już ma plusa :twisted:

 

Prot. Nic się nie bój może nawet Ci się spodoba bo trochę chromu już zostało nałożone a jeszcze troszkę zostanie. Tylko dularów brakuje ale damy rade :!:

 

Ale ogóra to z tego nie będzie (bleee)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym Ty do młodzieży mówisz ... Rura ... oni nie mają pojęcia o Tym Kultowym Klubie

 

Prot oni tzn kto??? ja akurat Rurę pamiętam z innej nieprzyjemnej historii, kiedyś jak z paskiem na głowie biegałem miałem bliskie spotkania w ogolonymi we flayers'ach hehe ale daliśmy rade tak zapraszali, że później do Ryniaszku po posiłki gonili. Ale fakt to już inne miejsce inny klimat inni ludzie, etc... To se newrati :notworthy:

jerry

PS. Prot a kiedyś mówiłeś, że nigdy nie będziesz patrzył na moto przez pryzmat Kredens, Platik, itd cóż za zmiana ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj a woryginale wazy 216 lub 220 na sucho (roznie podają)

Mój ... hmmm ... który fragment ? :mrgreen:

Mishela grat jeszcze wiercej a cotleta i bejza po 180

Astarte i Kaśki też po 180 kg - czyli damskie mata chopy motóry !!! :mrgreen: :mrgreen:

 

[ Dopisane: 05-01-2006' date=' 16:29[/i'] ]

PS. Prot a kiedyś mówiłeś' date=' że nigdy nie będziesz patrzył na moto przez pryzmat Kredens, Platik, itd cóż za zmiana ??[/quote']

a bo ... bo ... bo mi się przypomniało, jak się na mnie woziliście ... z zazdrości !!! :mrgreen: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo ... bo ... bo mi się przypomniało' date=' jak się na mnie woziliście ... z zazdrości !!! Mr. Green Buttrock[/quote']

 

łoki licytować się nie będziemy co który ma i na czym śmiga kredens jest kredensem a plastik plastikiem grunt to FLY AWAY :lol: :lol:

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...