Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co Ci ten renifer nagadal?

Poprosił Prota, żeby po rusku wódę w **** hotelu u kelnera zamówił.

Prot mi jeszcze powiedział, że Jemu renifer powiedział, że jemu naczy się reniferowi nie podobało się jak mu PGR ręką robił, bardziej podobały mu się naczy reniferowi zmysłowe usta Cotleta :mrgreen: :notworthy:

No co 8O tak podobno gadał ;) 8) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry ja tylko z opowiadań :notworthy: i zdjęć ;) wiem, że było wesoło :mrgreen:

W sekrecie powiem Ci, że nie tylko pa ruski gawarił ale toże pod wpływem PGR-a i Cotleta mył rowa w toalecie publicznej - są na to zdjęcia ;) 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka I Jerry - Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ! Czujcie się już pozwani przed wymiar sprawiedliwości za zniesławienie na forum publicum. Czy ktoś chce być jeszcze oskarżycielem posiłkowym ? Będziecie odszczekiwać i odstawiać stronie pozywającej i oskarżeniu. Na najbliższą imprezę idę bez kasy ! Oskarżyciele posiłkowi też !!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najbliższą imprezę idę bez kasy ! Oskarżyciele posiłkowi też !!!

 

 

Że tak się zapytam a jaka to różnica czy idziesz z kasą czy bez niej ?? Ja nie widzę żadnej?? Chyba że oskarżyciele posiłkowi widzą hehehe ale na razie siędzą cichuteńko jak myszki hehehe.

jerry

PS Kaśka tylko nei daj się zastraszyć !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka tylko nei daj się zastraszyć

No co Ty 8O Ja :?:

Mam tak niewyparzoną mordę' date=' że mnie nie da się zastraszyć :mrgreen:

kupowac browary

OOOOOO... super znów bedziemy pić :?: ;) :notworthy: :ehz: :split: :mrgreen:

 

[ Dopisane: 05-01-2006, 12:03 ]

Kaśka I Jerry - Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

A ten jaki zazdrosny, popatrz, popatrz ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe i widze dalej' date=' że wojownik Prot został sam bez wspomagierów [/quote']

Taaaa .... tak to jest, jak się polega na młodzieży ... :notworthy:

 

kupowac browary

 

Jak to piwo ? Nie gorzała ??? Co to koło gospodyń wiejskich na oglądanie słynnego teledysku się wybiera ? Piwko to ja na zlotach rowerków trójkołowych na osiedlowej piaskownicy pijałem, moherowe dewotki jedne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam i czytam te Wasze posty i wnioskuję, że Wy to jakieś Pijaki jesteście!

ale chyba Wroclaw to takie miasto, bo jak w wojsku tam byłem, to tyż trzeźwy nie bywałem... Nawet z wojska mnie wyrzucili... Ech, Jazz Klub Rura, to było życie!!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek :notworthy: o czym Ty do młodzieży mówisz ... Rura ... oni nie mają pojęcia o Tym Kultowym Klubie ! Ale z drugiej strony to już nie ten sam Klub co dwadzieścia lat temu ... Alber Strobel i inni ... ;)

tak sobie czytam i czytam te Wasze posty i wnioskuję' date=' że Wy to jakieś Pijaki jesteście! [/quote']

Znasz to powiedzenie o tej krowie co dużo ryczy ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...