Skocz do zawartości

Night Rod czy Warrior?


zbyszekpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie wiążę się z przystąpieniem do jednej z tych partii, nie rodzinie tego nie zrobie ;) :) A tak na poważnie jeśli masz takie możliwośći finansowe to w gre wchodzi tylko HD, przecież v rody to już legenda, no i z dołu lepiej ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież v rody to już legenda, no i z dołu lepiej ciągnie.

 

A skąd masz te informacje? V-rod raczej chłodno (delikatnie mówiąc) został przyjęty przez harleyowych ortodoxów :) . I napewno lepiej nie ciągnie z dołu od Worriora. No chyba, że mamy różne wyobrażenie co to "dół".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie zdanie nadętych snobów ;) A co do tego ciągnięcia z dołu to czytałem w książce lidera Hell's Angels że HD ogólnie ma większą moc z dołu od japończyków i tym sie zasugerowałem :) ogólnie HD oprócz v roda czy buella mnie nie kręci totez się tym nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie zdanie nadętych snobów  ;)

Ale to własnie te snoby kupują V-rody :P

 

A co do tego ciągnięcia z dołu to czytałem w książce lidera Hell's Angels że HD ogólnie ma większą moc z dołu od japończyków i tym sie zasugerowałem :)

 

Źle przeczytałeś. Berger mówił o klasycznych H-D. O V-rodzie niema w jego książce ani słowa. Zresztą to co mówi nijak ma sie do prawdy bo wiekszośc japońskich V twinów ma większy moment od H-D. A taki Worrior ma około 40% wiecej Nm niż V-rod. I pryz mniejszych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zamierzam na wiosnę kupić Night-roda lub Warriora. Jak myślicie co wybrać?

Teraz jeżdże Virago 535 2003r.

 

wracając do tematu

ja osobiście gdybym miałÂ wybrać wybrałÂ bym HD

1. mimo większej ceny wartość nie spada drastycznie w czasie użytkowania

2. jest on jeszcze dość nieznany na polskim rynku - stajesz się swego rodzaju pionierem

3. możesz pozwolić sobie na to aby być snopbem w wielu przypadkach - z zazdrości inni będą ci to wytykać

4. oba napędy motocykli są przedstawiane jako super - ale porche ma swoją renomę

5. oba są brzydkie (lecz to kwestia gostu) jednak HD trochę mniej

6. róźnica 9 tys. złotych bo taka będzie pomiędzy wersją czarną warriora 2006 a wspomnianym HD - nie jest tak duża biorąc pod uwagę że yamaha daje 1 rok gwarancji a HD 2 lata.

 

A tak naprawdę to podjedz jednego dnia aby zobaczyć oba motocykle - ten na którego widok będziesz czułÂ to coś powinien z tobą pozostać.

 

pozdrawiam.

A tak serio - to kup INDIANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle przeczytałeś. Berger mówił o klasycznych  H-D. O V-rodzie niema w jego książce ani słowa. Zresztą to co mówi nijak ma sie do prawdy bo wiekszośc japońskich V twinów ma większy moment od H-D. A taki Worrior ma około 40% wiecej Nm niż V-rod. I pryz mniejszych obrotach.
Niech i tak będzie, nie znam sie ale kupiłbym HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...