Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

kto wie jak nazywa sie i ile kosztuje kask wygladajacy na kask enduro ale z pelna szyba z przodu wiem ze ktos na forum ma taki

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku przymiarkach Suomy, AGV, Caberg, Lazer, Nolan kupiłem Caberga 104 Groove. Był najwygodniejszy, najładniejszy po prostu the best. Jeździ mi się w nim bardzo dobrze 8) :lol: . Polecam.

 

 

http://www.caberg-helm.com/home.aspx?xL=e&...XL+XXL_adc&xPC=

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem SHOEI XR-1000. Nie wiem czy nie przeplacilem (200 funtow za czarna, niemalowana wersje), ale wali mi to bo kask jest genialny i lezy mi na glowie jak poduszka. dostalem do niego szybke antyprujaca (ale nie naklejke, tylko taka specjalna dopinana na dwuch klipsikach). i wszyscy narzekaja ze shoei sa glosne, ale w porownaniu do nolana i HJC (troche w nich jezdzilem) Shoei jest cichutki jak myszka. Mialem tylko problem z rozmiarem, bo M byl ciut za maly, a L idealny. Ale wybralem mniejszy, bo jak kiedys kupowalem hjc to byl idealny, ale po kilku dniach jezdzenia stal sie luzniejszy, i ogolnie wpienial. Zobaczymy jak bedzie. Ogolnie jestem bardzo szczesliwy.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko.

Za ile, gdzie, ewentualnie ile trzeba czekac po zamowieniu, mozna dostac ciemną szybke do SHOEI XR-1000. Nie chodzi mi o lekko przyciemnioną tylko bardzo ciemną (podobno nie mozna ich sprzedawac legalnie w sklepach, bo to tak jak za bardzo przyciemnione szyby w samochodzie).

Wielkie dzieki za pomoc.

 

Pozdro i 3mk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

 

Co myslicie o kaskach firmy Probiker? Interesuje mnie zakup X10 lub jakiegos Uvexa. Moge na to wydac max.600zl, ale jesli nie paruje za bardzo to najlepiej jak najmniej.To jest dla mnie najwazniejsze kryterium. Oczywiscie najlepiej jakby byl tez ladnie pomalowany i mial dobra wentylacje. Prosze o zdania na temat kaskow tych firm, bo niczego konkretnego nie znalazlem w poprzednich postach :?

Nie musz tez chyba dodawac, ze nie moze to byc szajs ktory rozleci sie przy najmniejszej wywrotce 8)

 

Z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej!!Przejrzałam właśnie informację o kaskach i dalej nie wiem jaki kask kupić. Chciałabym dość dobru kask do 400zł na choppera. Niestety droższego nie mogę(tzn coś ciut droższego przejdzie, ale bez szaleństw) kupić bo wczoraj motocykl kupiłam, a jeszcze kupa wydatków przede mną. Proszę doradźcie mi coś.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!Przed chwilą pisałam Pierwszy raz z forum korzystam. Dziś zostałam do tego zmuszona.

Kupiłam w końcu sobie motocykl i potrzebuję paru fachowych porad.

Oto mój główny problem. Musze zabezpieczyć jakoś motocykl przed kradzieżą. Przeczytałam parę artykułów na temat różnych blokad, lin stalowych i różnych innych cudów. No i myślałam o kupnie liny stalowej elastycznej (żeby motocykl np do latarni przytwierdzić)firmu Magnum (model Ultimate Cable- strona www.magnum.pl tam wszystko tam jest).

Jeśli faktycznie taka linka to dobre rozwiązanie to jakiej firmy najlepiej lub jakiej ewentualnie(chodzi o pieniądze, których niestety wiele nie ma)? Doradźcie mi coś proszę.

Z góry dziekuje i proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest chyba temat o kaskach o ile jeszcze umiem czytac...

Miłka załóż osobny temat opisujący dręczącą Cię sprawę a w tym temacie zostańmy przy kasakch...

 

Ma ktoś jakies info nt kasków z katalogu Polo wypuszczanych pod logo NEXO :?: Wyglądają całkiem całkiem a i ceny nie są z marsa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem Kask dla mojego plecaczka. Jest to NITRO N311-v. Zaplacilem tylko 300 zeta, a kask wydaje się w miare solidny i jest dość wygodny. Oczywiście różni sie troszke jakością od mojego SHOEI XR 1000 ale za te pieniądze kask???!!! W sumie to sie w nim tylko troszke przejechalem, i nie moge o nim za wiele powiedzieć, ale podczas przejażdżki szybka ani troche nie zaparowala, i jest dość wygodny (nie wiem jak z dłuższą podróżą) i wygląda na solidnie wykonany. Zdam jeszcze relacje po pierwszym tysiącu (a raczej moja kobieta zda mi, a ja wam :P :lol: ). To tyle

 

Pozdro i 3mk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...