Skocz do zawartości

Pług pod silnik (mały postęp)


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A do bulldoga, mimo iż nie chopper i nie plastik też taki pług pasuje! Tylko że on w oryginale taki dość skomplikowany ma wygląd i trzeba będzie oryginał zakupić... Zaboli trochę ale czego nie robi sie dla poprawienia wyglądu!

Pzdr

P.S. W GM ogłasza sie chłopak z Leszna, dorabia takie pługi. Kupiłem od niego 2 sztuki do monstera i były okej, za cenę: z laminatu 130 (niepomalowany), oblepiony karbonewm (zresztą brzydkim) 220.

Jego dane to Sławek Karbiak , maila znajde bo mam w poczcie zachowane, jakby ktoś chciał. Zreszta w każdym numerze GM się ogłasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Prace nad pługiem się trochę przesunęły, ale dziś udało mi się za niego w końcu zabrać.

Kształt jest inny i teraz pług wygląda lżej (może zdjęcia tego nie oddają ale tak jest)

Dzisiaj zacząłem nakładać włókno, wyszło chyba nieźle biorąc pod uwagę ze dopiero się uczę tej sztuki a na zdjęciu widać dopiero dzisiejsze pierwsze warstwy.

Jutro nałożę kolejne ostatnie już warstwy włókna a po jutrze już zacznie się szpachlowanie całości.

Będę informował na bieżąco mam nadzieje, że się uda to zrobić.

 

Pozdrawiam

 

kawasaki-zl600-88-bikepics-508989.jpg

kawasaki-zl600-88-bikepics-508990.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styropian na formę podbierałem z budowy :notworthy:

Obkleiłem go taśmą bo żywica z utwardzaczem topią styropian.

 

Koszt włókna to około 10 zł paczka (0,5 mkw) i starczy na taki pług

Żywica 24 zł utwardzacz 6 przy czym też żywicy nawet nie wykorzystałem w 1/4

Ogólnie zostało mi materiału na jeszcze 3 takie pługi bo kupiłem za dużo włókna :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już z PROC-em mamy nowy szatański plan co do domowej wytwórni plastików (ale to na razie tajemnica) :mrgreen:

 

...a no mamy

co tu dużo gadać - będzie się działo :twisted:

 

[ Dopisane: Niedziela Luty 26' date=' 2006 4:54 pm[/i'] ]

Kurcze zapomniałem o tym temacie...

 

Tak wyglądał pług kilka dni temu:

http://www.bikepics.com/pics/pics/kawasaki...pics-521550.jpg

http://www.bikepics.com/pics/pics/kawasaki...pics-521547.jpg

 

Odpocznę jeszcze chwile po obiedzie i ruszam kombinować jakieś mocowanie do ramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...