Skocz do zawartości

Znizki w PZU


szypeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BULLSON FOREVER
Ostatnio wykupowałem OC na MZ i pytałem sie agenta ubezpieczeń PZU co z przechodzeniem zniżek. Sprawę przedstawił tak: zniżki z OC przechodzą z motoroweru na motocykl ale nie przechodzą juz z motocykla na samochód.

a mi przeszły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy a nie chciałeś napisać czasem, że z motoroweru na motocykl również nie przechodzą

przechodzą

 

bo jeśli przechodzą to to jest bez sensu, ponieważ najpierw zarejestrował by sobie ktoś motocykl (zniżki by mu przeszły z motoroweru) a następnie samochód (zniżki przeszły by z motocykla).

jakos inaczej sie to rozpatruje

 

Na motocykl nie płacę zwyżki za wiek, pośrednik mi mówił, że motocykli one nie dotyczą, jeśli to z jego niewiedzy to tylko na moją korzyść hehe.

wzwyżke na motocykl bedzie sie płaciło dopiero od stycznia

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bodajze w WARCIE za motocykl zaplacilem 42 zlotisze. jakim sposobem mimo ze mam 19 lat ?? moto jest zarejestrowane na ojca a ja jestem wspolwlascicielem. tak wiec mi automatycznie znizki sie trzepią a place ubezpieczenie tak jakbym mial MAX bo starszy ma wszystkie znizki :D

jezdze MZ ETZ 250 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie agenci mało wiedzą i to się pewnie już każdy nie jeden raz przekonał. Na przykład jak agent przyjeżdża do Ciebie do domu i nie wie, ze miałeś stłuczkę (z TWojej winy, więc poleciała Ci jedna zniżka) i nie powiesz mu o tym (bo poco) to zapłacisz tak jak płaciłeś rok temu. Agenci są nieprzygotowani. Byleby tylko kasę skroić... :D oczywiście nie chciałbym nikogo obrazić, bo są też i porządni.

A do tego komu by się chciało na nowo cały tom przepisów ubezpieczeniowych czytać... :D Po części ich rozumiem... Polak potrafi o siebie zadbać... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wie, ze miałeś stłuczkę (z TWojej winy, więc poleciała Ci jedna zniżka) i nie powiesz mu o tym (bo poco) to zapłacisz tak jak płaciłeś rok temu

no, faktycznie można nie powiedzieć. Tylko, o ile się nie mylę, to w regulaminie ubezpieczenia jest zawarta klauzula, że w przypadku podania nieprawdziwych danych, ubezpieczyciel może wymagać wpłaty różnicy składek. Albo się wypiąć w przypadku stłuczki.

Nie wiem czy teraz nadal tak jest, ale nie sądzę, że ubezpieczyciel zostawiłby taką lukę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...