Skocz do zawartości

Wycieki - Junak M10


Wilq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Wcale Was nie olałem. Problem jest w tym że dostęp do sieci mam niestety sporadyczny i nie jestem w stanie odpisywać tak często jak bym chciał. Swoją drogą to do właśnie dla tego będe się dopiero teraz wybierał, bo już wiem co mam sprawdzić.

 

W moim przypadku to jest tak że Janka kupiłem tylko i wyłącznie ze względu na to że mi się podobał 8) i nic nie wiedząc o nim. Szybko jednak zaczęły się pojawiać problemy(które można znaleźć w innych moich postach). Nie wiem czy dałem się nabić "w butelkę" przez poprzedniego właściciela czy nie płacąc cenę ze względu na jego stan, ale w sumie to mnie już nie obchodzi bo naprawdę pokochałem tą maszynę. Nio ale wracając do spraw mechaniki. Nie znam się na niej prawie w ogóle i naprawdę boję się rozbierać go bardziej niż z pokryw silnika(jak coś spieprzę to jak ja to później sam naprawie). Skądinąd wiem że w końcu będę musiał robić coś z tymi rzeczami które już się sypią czyli właśnie wycieki nio i ta skrzynia z którą problemu jeszcze nie rozwiązałem do końca.

 

Dzięki bardzo Wam wszystkim za wasz tak liczny odzew. Teraz udam się do serwisówki czytać na temat tego co pisaliście bo nie wiem jeszcze np o jaki simmering chodzi :? I ponawiam moje pytanie z poprzedniego posta. Czy jest na Forum ktoś kto mógł by mi pomóc z moim Jankiem z okolic Oświęcimia?

 

Pozdro

Wilq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to w silniku w pewnym miejscu robi sie dziurki 2 male fabrycznie ponoc to dotego jest zostawione na to i wtedy jak sie taki patent tam wykorzysta to z silnika nie cieknie olej tak jak widze niektore juznaki ktore sa pooblepiane blotem z olejem , bo wtedy silnik ponoc ma za wysokie cisnienie w sobie i wypycha ten olej a jak sie zrobi te 2 dziirki to nadmiar cisnienia ulatuje i wtedy silnik nie jest ulany olejem nie wiem czy to prawda ale widzialem jzu takie junaki z tym pomyslem i odziwo nie cieklo z nich 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeee

 

sie dziurki 2 male fabrycznie ponoc

Gdzie i jakie dziurki.. o czym Ty w ogóle mowisz ??Masz na mysli odme ?

sie dziurki 2 male fabrycznie ponoc to dotego jest zostawione na to i wtedy jak sie taki patent tam wykorzysta to z silnika nie cieknie

 

To jest wedlug Ciebie napisane po POLSKU ? :roll:

 

pozdrawiam herflik

 

 

Ps. Ja Cie bardzo prosze ... naucz sie pisac zrozumiale ! Nikt tutaj nie wymaga literackiego stylu wypowiedzi , a jedynie zrozumiałosci jezyka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeee

 

Ty chyba nie chwytasz o co nam chodzi :?

 

podam Ci przyklad .. Twoja ostatnia wypowiedz powinna wygladac tak =>

 

 

"Ja z tego cos zrozumiałem .Skoro nie pojmujesz tego to nie wiem , może książkę napiszę na ten temat . Moze inni zrozumieli ."

 

W skrócie ... CHODZI KUR..A O INTERPUNKCJE !

 

moze inni zrozumia

Musze Cie niestety rozczarowac .. ni cholery nie mozna wyczaić o co Ci chodzi :?

 

pozdrawiam herflik

 

ps. W któryms temacie napisałes ze w tym roku masz mature . Niniejszym przesyłam szczere wyrazy wspolczucia , zarówno dla Ciebie jak i dla sprawdzających Twoją pracę . :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, jak sobie tak to czytam to mi sie smiac chce i niemoge sie pwstrzymac :-)

"jak sie bawic to sie bawic drzwi wywalic nowe wstawic" :)

pozdroffki

 

[ Dopisane: 22-11-2005, 18:14 ]

a jeszcze jedno :)

do Pana MOCY . Pan trzyma z moderatorami ??:)

z nimi sie nietrzyma bo jak sie przedobzy to potem ci korba bokiem wyjdzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdaje mi sie ze Radziowi chodzi o odme.

Miejsce o ktorym pisze Wilq ma kilka mozliwosci wyciekow, nie mowiac o tym ktory konstruktor zaprojektowal na smarowanie lancucha.

Moze cieknac od strony sprzegla, ale moze i od strony skrzyni jezeli simmering zebatki zdawczej nie trzyma, nie mowiac o wycieku po walku glownym pod zebatka zdawcza.

Ogolnie Wilqu zapisz sie na `Dzikiego Junaka` i szybko nauczysz sie podstaw mechaniki, albo sprzedasz ten motocykl :)

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...