Skocz do zawartości

Blokady mocy w xj600n


Smoła
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Ciekawi mnie jedna kwestia. Jeżdze na xj600n. Kupiłem ją rok temu w niemczech ale jest zablokowana do 50km (standardowo ma 61km). Sprawdziłem czy ma blokade na tłumiku - nie ma. Sprawdzałem wszęędzie gdzie mi naszło ochotę :-D i nie znalazłem. To myśle pójde do salonu i sie zapytam. Gościu mi powiedział że jest zablokowany na MODULE i żeby go odblokować trzeba zamocować specjalny sprzęt do zwiękrzenia mocy o wartości 2500zł !!! Za nic mu nie wierzę. Myślę że gościu nie miał o tym zielonego pojęcia i po prostu chciał mnie spławic. Może wy wiecie coś na ten temat: GDZIE BLOKOWANE BYŁY XJ600N z 61 na 50KM. Dodam że motocykl od nowości miał 50KM, tzn z salonu wyjechał z 50KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam XJ tyle, że Diversion, rocznik '98. Napisałem do Yamahy w Polsce z prośbą o podanie mocy, wyszło 50KM. Drugi mail: jak odblokować? Uprzejmy Pan odpisał że w moim egzemplarzu jest do wymiany zespół gaźników. Koszt bagatela 6 kPLN czyli praktycznie więcej niż wartość motocykla :notworthy:. Dałem więc sobie spokój.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam ten sam motocykl. Nie rozumiem po co wymieniać gaźniki. Możę mi to ktoś wyjaśnic. Przecież te z 61 km mają te same... Zreszta dziwne ze mi i tobie powiedzieli co innego. MI powiedziano 2,5 do 3 tysiecy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tacy są ludzie :notworthy: Niestety.........tak jest wszedzie i trzeba sie z tym liczyc :| . tylko ze niektórzy ci co sie niestety nie znają mogą wje***** za przeproszeniem kupe szmalu :|.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...