Skocz do zawartości

Bolesławiec DBL jest?


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze w zimie jest czas na zalozenie i zredagowanie stronki www' date=' dla naszego BOLCA ' date=' moze skoordynowac jakies dzialania na next sezon, chocby WOŚP[/quote'']

 

jestem ZA!!!! co prawda moge byc w Bolcu tylko co weekend i to nie kazdy a w niedziele wieczorem wyjezdzam, to moze by tak spotkania przeniesc na sobote? POZDRO

 

ja uważam że niedziela 17 godz jest najleprzym czasem na te spotkania, ponieważ w soboty wiekrzość chodzi na imprezy czy ma coś do roboty 8)

 

co do wyjazdu do poznania na tor to czemu nie ale ciekawe czy VX bedzie chciał wbijać sie w winkle, aż sam jestem ciekawy bo on za skrętny nie jest

 

[ Dopisane: 10-12-2005, 14:58 ]

UWAGA !!! do wszystkich Bolców

 

Ogłaszam za otwarty konkurs na logo naszego klubu !!! Jest ono nam niezbędne do min. stworzenia strony klubu. Apeluje do wszystkich zebranych tu o próbe stworzenia takowego, własne propozycje graficzne prosiłbym przesyłać na mój aderes [email protected] zebrane pojekty opublikuje do wglądu. Zamiast oglądać telewizje do roboty !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jezeli możesz z łaski swojej przekazać mi to logo ponieważ podjołem już kroki w płodzeniu naszej stronki www, i by sie przydało mieć je (aha, ty masz je w wersji elektronicznej, czy na kartce nasmarowane?). Waldaskowi już mówiłem o spotkaniu, ale nie wiem czy przyjedzie jest zaabsorwowany swoją XTZ bo dostał cześci i teraz bawi sie w składamie puzzli :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajta opy

No i co Bolce miało być tyle ludka u bolenia na spotkaniu a tu :P gdyby nie stara ekipa to kicha byle tak dalej

 

Ps A piwko lało się :split: lało i przez zamknięte drzwi nikt nie wyczodził tym razem przez okno :) :puchar:

 

[ Dopisane: 12-12-2005, 07:39 ]

Sempo mam logo jak mi ktoś wytłumaczy to puszcze to w obiek. juz je zeskanowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ze nikt z Łaziska squad nie pojawił sie ale nie moglismy (toczylismy z Waldim bój o czesci do XTZ na ebayu ) 8) . Coś nowego ustaliliście o czym powinnismy iedzieć???

 

Co do logo to jezeli masz je już na kompie to super, prosiłbym o podesłanie.

Wczoraj po obiadku zrobiłem taki skromny projekt naszej strony http://www.moto.akcent.pl/moto/sempo/bolce.html (do wglądu) teraz prosze o ewentualne podpowiedzi co powinno sie znaleść na takwej stronce, co nie pasuje itd... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ze nikt z Łaziska squad nie pojawił sie ale nie moglismy (toczylismy z Waldim bój o czesci do XTZ na ebayu ) 8) . Coś nowego ustaliliście o czym powinnismy iedzieć???

 

Co do logo to jezeli masz je już na kompie to super' date=' prosiłbym o podesłanie.

Wczoraj po obiadku zrobiłem taki skromny projekt naszej strony http://www.moto.akcent.pl/moto/sempo/bolce.html (do wglądu) teraz prosze o ewentualne podpowiedzi co powinno sie znaleść na takwej stronce, co nie pasuje itd... :roll:

 

 

 

 

Sempo projekt ciekawy :) :P cza zrobić zdjęcie całej ekipy , dać zdjęcia z imprez , wypadów za miasto itp.

odnośnie logo to mam go w kompie ale jestem noga w te gierki i napisz mi jak ci go wysłać :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZOŁEM WARIATY! (może nie czołem ,bo sie żle kojarzy-30.11 :-D )

SPOTKANIE - Logo mi sie osobiscie podoba, nawet bardzo!Tylko tzreba przedstawic je wszystkim zeby mogli sie ustosunkowac- demokracja.

 

STRONKA - ogolnie OK , szate graficzna mozna by zmienic , galeria tak,aktualnosci tak, ekipa tak( z fota kazdego i jego maszyny), struktura- zeby kazda z dzielnic tez miala swoje miejsce.kalendarz imprez dolozyc, historie grupy i forum wlasne. Nazwe z Klub na Grupa.Herb miasta ( trzeba miec pozwolenie wladz miasta)jest prawnie zastrzezony.Zrobic dzial sport, turystyka,free style itp.Reszta sie dotrze z czasem.

 

TERMINY SPOTKAN- póki jest zima lokal i bez zmian, jak bedzie jezdnie na drogach to wczesniej i w soboty moze, sie wymysli.

 

WYJAZD DO POLO, LOUISA - po nowym roku proponuje

 

SYLWESTER- jest jakas propozycja , nie przysluchalem sie bo bylem zje*any.

 

POZDRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sempo wysłałem ci logo sprawdź poczte :lol:

odnośnie spotkań ostatni czas pokazał że co niedziela to niewypał :P dlatego proponuję w 1 - szą niedziele miesiąca :) po drugie SYLWESTER jest propozycja zrobienia tam gdzie Andrzejki pogadajcie z Bolcami i dajcie znać na forum czy się zgadzacie Kontakt - Łysy czas pilny bo to za trzy tygodnie. odpisujcie jak najprędzej nara :P

 

[ Dopisane: 12-12-2005, 19:16 ]

na sylwka są już chętne pary ( 4 )

1 - Łysy + 1

2 - Klaudiusz + 1

3 - Warszawiak + 1

4 - Jacek + 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...