Skocz do zawartości

Bolesławiec DBL jest?


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DYRMAZ ODNOŚNIE KAWY TO CI JĄ UZDROWI BO JĄ WIDZIAŁEM JAK ODSTAWIAŁEM MOJĄ SUKE  

 

[ Dopisane: 24-11-2005, 20:12 ]  

PS CZY CZASEM NIE JESTEŚ BRATEM DURYNA

 

A to Twoja SUZI? wypasioną masz tam szybke!!! niczym MESIEK w Elektryce!!! :D cool!

 

a bratem Duryna nie jestem.

POZDRO!

 

p.s. jakby kto miał na sprzedaż to potrzebuje klamke hamulca bom ułamał. (do ZXR 750)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udział w otwarciu WOŚP w bolcu manet na 100% aktualny i potwierdzony

przekaście dalej .

PS w razie oblodzenia z okolicznych miejsc jest załawiony transport moto busem i przyczepą .Rynek ma miasto przygotować i osuszyć.Jest propozycja aby dać coś na licytację od manet - tylko nie moją Suke :-D

 

 

 

[ Dopisane: 25-11-2005, 10:13 ]

OT TO to moje tylko nie SUZI a SUKA bo daje D... na każdym kroku :D

 

[ Dopisane: 25-11-2005, 10:16 ]

klame mam tyko od suki musiał byś pokombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy dalej został przy Yamaszce  :P  tamta XS była bardzo fajna, sam sie nawet kiedyś na nią paliłem

siemano ano fajna była jak na pierwszy motocykl tylko trochę komicznie na niej wyglądałem przy moich gabarytach :twisted: rozstałem się z nią z łezką w oku ale było minęło :-) aha pozdrów twojego kumpla i żonę TEŻ 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZE WARIATY :twisted:

Jakoś tak tu cicho , ostatni post z 1ego?Co sie dzieje?

Dzisiaj sie zalogowalem, dopiero!

Pytanie- czy zima jest aż tak straszna, czy moze jestesmy (bedziemy )tylko sezonowym "klubem"? Moze te spotkania u Bolenia umarły?17a w kazda niedziele , pogadac , posmiac sie , wymienic zarowki ,poglady, spostrzezenia... spotkac sie poprostu.Moze w zimie jest czas na zalozenie i zredagowanie stronki www, dla naszego BOLCA :-D , moze skoordynowac jakies dzialania na next sezon, chocby WOŚP? Cos do wylicytowania zarzucic ( Strażaka opone, tłok jakiś , cokolwiek).

Sie obudzic trzeba Nie? Niedzwiedzie?

Opłatek robimy?

Czy są może chętni do wyjazdu na zakupy do POLO w Dreżnie?Dingo(R.Ż) zabezpiecza Busa ze swojej strony zapewniał przy naszej ostatniej rozmowie.

Pozdro I Niech Moc Będzie z Wami BOLCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam...chętnie bym się obudził tylko mnie ta chlapa oknem odrzuca to przeglądam i czytam artykuły i takie tam inne o moto. Poza tym jestem chwilowo we wrocku zamknięty i za cholerę wyjechać nie mogę...za to do POLO się bardzo chętnie na wiosnę motorkiem przejadę...Pozdro BOLCE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a no właśnie przydałoby sie spotkać bez okazji i pogadać jakimś piffku i pizzy :P . Możnaby pociągnoć ten temat dalej i w tą niedzile sie spotkac znowu ;)

Co do wyjazdu do Drezna to czemu nie, alejeśli chodzi o zakupy to większy wybór jest w Berlinie.

 

[ Dopisane: 07-12-2005, 16:42 ]

tylko trzeba wymyślic jakiś dobry pretekst żeby większość sie stawiła :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZE WARIATY!

WŁAŚNIE TAK OD TYCH ANDRZEJEK CICHO SIE ZROBILO, ALBO TO WINA 1SZEGO SNIEGU 8) ŁYSEMU JA DRZWI ZAMKNĄŁEM :P SORKI KURNA ;)

DO POLO LUB DO LOUISA MOZNA DO BERLINA , FAKT WIEKSZY WYBOR, TRZEBA TERMIN MADRY USTALIC.

W TA NIEDZIELE WRACAM Z REPUBLIKI CZESKIEJ Z ZAWODOW , MOGE SIE TROSZKE SPOZNIC ALE BEDE, BO BYC TRZEBA.

CZY WIDZIELISCIE JUZ PLAKATY INFORMACYJNE WOŚP?TAM JEST NAPISANE "...ZLOT MOTOCYKLISTOW...", CHYBA LEKKO PRZESADZONE?

STRONE INTERNETOWA ROBIMY? SEMPO?ZNASZ SIE NA SERWERACHAKERACH?FAJNIE BY BYLO JAK PISALEM JUZ PRZEZ TA ZIME (OBY BYLA KROTKA)WYKONAC JAKIES MERYTORYCZNO TECHNICZNE RUCHY W SLUSZNEJ SPRAWIE STWORZENIA WIZERUNKU BOLCOW.

PONIZEJ PODAJE LINK DO STRONKI MOTOCYKLISTOW Z PIRNY KTORY PO KROTKIEJ BAJERZE OTRZYMALEM OD SIOSTRY PRZELOZONEJ KTORA NOSI BIELIZNE TRIUMPHA ( ŁYSY WIE...NIE? :lol: )A KTORZY TO OPIEKUJA SIE NASZYM DOMEM DZIECKA:

www.motorradfreunde-pirna.de

oraz PRMu

http://www.prm.riders.pl/php/

NO I CO WAZNE DLA CHCACYCH STARTOWAC W NAST ROKU W MMP( nie trzeba prawka)np w GS 500

http://www.pzm.pl/sporty.asp?ID2=menu_mot_...regulaminy.html

Pozdro dla Was i waszych Babek

NMBZW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge zrobić taką prostą stronke naszego klubu, mam do dyspozycji miejsce na serwerze ojca, moze być taka domena: www.bolce.akcent.pl (zamiast "bolce" moze bys cos inneg) oczekuje na propozycje, trzebaby sie zastanowić nad logo klubu i jakimiś barwami, w niedziele na zebraniu poruszymy ten temat jeszcze.

 

[ Dopisane: 08-12-2005, 15:20 ]

ta strona do ktorej dałem przykladowy link, nie działa !!!!!!!!!!!!!!! to był przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w zimie jest czas na zalozenie i zredagowanie stronki www' date=' dla naszego BOLCA , moze skoordynowac jakies dzialania na next sezon, chocby WOŚP[/quote']

 

jestem ZA!!!! co prawda moge byc w Bolcu tylko co weekend i to nie kazdy a w niedziele wieczorem wyjezdzam, to moze by tak spotkania przeniesc na sobote? POZDRO

 

[ Dopisane: 09-12-2005, 10:48 ]

a tak w ogóle to moze zaczelibyscie/smy smigac po torze w POZNANIU??? (od wiosny oczywiscie bo teraz to tylko rajdy samochodowe-w sobote sie wybieram na jeden tzw RAJD NOCNY-smigam bialym mondeo w ktorym to na ostatnim rajdzie spalilem doszczetnie sprzeglo-ale warto bylo, emocje nie do opisania-- szczegoly www.aw.poznan.pl )EKIPA Z BOLCA- brzmi niezle hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to moze zaczelibyscie/smy smigac po torze w POZNANIU???

:D jestem absolutnie za i zdecydowanie pisze sie na wyjazd na tor poznań na wiosnę...na razie mam tylko xj-tę ale mimo wszystko chętnie przejadę się nią na torze... no chyba że spełnią nie marzenia (a nad tym pracuję) i na tor przyjadę fazerkiem :)

pozdrawiam dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...